Vinterkarusellen 10.løp Lørenskog 2014  Vinterkarusellen 10.løp Lørenskog 2014
Dato: 08.03.2014
Det ble satt 2 sterke klasserekorder for veteraner i Norge i Vinterkarusellens siste løp i 2013/2014
Det var K55 Synnøve Brox,Sturla IF med tiden 18:50 og i M70: 1,Kjell Jonhaugen ,Nittedalsjoggen, 20:27
 
 

Resultatliste Vinterkarusellen 10_løp 5km ,08.03.2014
 
Kvinner 18-19år
1,Victoria Pedersen,Nittedal Friidrett,27:02
 Kvinner 23 -34 år
1,Ida Bergsløkken,SK Vidar,18:46
2,Selene Julie Sollie,NOTEAM,20:04
3,Gunn Helen Hagen,Oppstad Il,20:24
4,Avona Marthinussen,NOTEAM,21:56
5,Kjersti Engen,Lørenskog Friidrettslag,22:12
6,Ellen Østensen,NOTEAM,22:25
7,Lene Bredde,NOTEAM,23:39
8,Heidi Vogt,Østmarka OK,24:13
 Kvinner 35-39 år
1,Adelheid M Huse,Futtn Fart Running Team,22:59
2,Julie Eriksen,NOTEAM,25:23
3,Dagrunn Rommen,Ull/Kisa,29:30
4,Iris Therese Asak,NOTEAM,30:26
 Kvinner 40-44 år
1,Henriette Smestad,Romerike Runners,23:25
2,Cecilie Sannes,NOTEAM,25:10
3,Mari Lang-Ree,NOTEAM,25:22
 Kvinner 45-49 år
1,Dorte Foss,Raufoss IL,20:18
2,Karianne Tangen,Fürst BIL,25:15
3,Helen Ringstad,NOTEAM,25:35
 Kvinner 50-54 år
1,Ingunn Monsen,SK Vidar,21:43
2,Frøydis Halstensen Øyen,Romerike Runners,22:47
3,Liv Kooyman,Romerike Runners,25:17
4,Våril Bendiksen,Skedsmo Videregående Skole,25:20
5,Marit Bjerknes,Romerike Ultraløperklubb,25:29
6,Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike Runners,26:53
7,Elin Skøyen,Romerike Runners,28:31
 Kvinner 55-59 år
1,Synnøve Brox,Sturla IF,18:50
2,Ingvill Merete Stedøy-Johansen,Romerike Ultraløperklubb,22:58
3,Kari Jensen,Romerike Runners,26:49
4,Regie Wivian Eliassen,Privat / Icopal,99:59
4,Mette Tandberg,Privat,99:59
4,Ann Kristin Paulsen,NOTEAM,99:59
 Kvinner 60-64 år
1,Anne Karin Brandt,Privat,99:59
1,May Britt Tangen,NOTEAM,99:59
1,Åse Berget,NOTEAM,99:59
 Kvinner 65-69 år
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog komm. BIL,36:55
 Kvinner 70-74 år
1,Wenche Alice Garsjø,Privat,99:59
 Menn 14-15 år
1,Stig Fjelltun,SIF,30:14
 Menn 16-17 år
1,Henrik  Foss,Aurskog-Høland Friidrettlag,17:57
2,Rene F. Larsen,Ull/Kisa,29:15
 Menn 23-34 år
1,Inge Kristoffersen,Vind IL,16:02
2,Ola Matre,Modum Fik,17:09
3,Samuel Muhire,Oppstad Il,17:19
4,Pål Simen Ruud,Privat,17:41
5,Torbjørn Grønningen,SK Vidar/Multiconsult BIL,17:47
6,Eismantas Zalgeviciues,NOTEAM,17:57
7,Kim Kristiansen,Asker Skiklubb,18:00
8,Kim Johannsen,Romerike Ultraløperklubb,18:03
9,Ole Jacob  Michelsen ,NOTEAM,18:53
10,Jan Magnus Brevik,Grunerløkka,19:19
11,Anders Omholt-Jensen,BUL IL,19:20
12,Martin Krabseth,Oppstad Il,20:10
13,Erik Torp,AHF,20:50
14,Kenneth Sandvik,Frogner,24:43
 Menn 35-39 år
1,Halvard Nilsen,Gular,16:21
2,Eirik Gundersen,PROA eiendom,18:04
3,Helge Andersen,Nordea,18:28
4,Øyvind Raaen,Raaen Twins Team,19:01
5,Eivind Svennar,Mailand VGS,19:36
6,Øyvind Kjønsberg,Vind IL,19:38
7,Frode Klevstul,Blodsmak Sportsklubb,21:07
8,Andreas Christiensen,NOTEAM,21:09
9,Christian Andersen,Team Andersen,21:28
10,Lars Ola Aunerud,HK Cjøtt og Colbe,22:27
11,Lars-Gøran Beck,NOTEAM,22:33
12,Morten Vilbo Sørum,Raumar Orientering,24:32
 Menn 40-44 år
1,Knut Eraker Hole,Hadeland k,16:07
2,Ole Gorm Berg,Lørenskog FIL,17:17
3,Jon Ilseng,Bøler IF,17:52
4,Thomas Skjærbekk,Leirsundguttaa,18:29
5,Kjetil Brynildsen,Lørenskog FIL,19:06
6,Torfin Olsen ,Romerike Runners,21:28
7,Knut Hodnebrog,Romerike Runners,23:18
Menn 45-49 år
1,Harald Furuseth,Ull/Kisa,18:44
1,Runar Gilberg,SK Vidar,18:44 
 
3,Stig Pettersen,Bøler IF Friidrett,18:48
4,Ole Arne Eiksund,SK Vidar,19:27
5,Pål Skyrud,Fjerdingby,19:50
6,Dag Frode Bjerke,Privat,20:45
7,Roy Dommersnes,OSL BIL,20:56
8,Rolf Eriksen,Team Sats,21:23
9,Einar Karlsen,Romerike Runners,21:28
10,Pål Bela Lampert,Romerike Runners,21:58
11,Per Erik Tangen,SATS Lillestrøm,24:27
 Menn 50-54 år
1,Are Aarebrot,VGS/Kjelsås IL,18:58
2,Arne Gilberg,SK Vidar,19:12
3,Pål Simonsen,Romerike Runners,19:24
4,Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,19:26
5,Gisle Kogstad,Romerike Runners,19:48
6,Michael Floater,OSI,20:11
7,Tor Ivar Hvam ,Kløfta IL,20:14
8,Panos Menagias,Thales BIL,20:32
9,Øyvind Huse,Privat,24:29
10,Kåre Svensson,Uio BIL,99:59
 Menn 55-59 år
1,Sturla Trondsen,Ull/Kisa,18:36
2,Knut Asle Magnussen,Brevpost Bil,19:28
3,Christian Prestegaard,IL Fanaråk / Kondis,19:55
4,Wayne Stebbing,BOS BIL,20:37
5,Leif Damsgård,FFIB IL,20:45
6,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,22:37
7,Ketil  Stølen ,Sintef,22:51
8,Ove Aastorp,Privat,23:15
9,Åge Jensen,Romerike Runners,24:58
10,Marino  Øyen ,Bil Post,25:09
11,Knut Engen,Nes O-lag,25:37
12,Erland Nærby,Privat,26:36
13,Dag Eliassen,Privat,99:59
13,Kjell Johansson,Oslo Sporveier,99:59
 Menn 60-64 år
1,Helge Horn,Ski Friidrett,20:48
2,Helge Gundersen,Skedsmo BIL,21:09
3,Sigmund Jensen,Romerike Runners,21:25
4,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,22:15
5,Arne Langseth,AHF,22:53
6,Rolf Meek,IF Minerva,22:54
7,Per Gunnar Røstad,Romerike Runners,23:28
8,Jan Gulliksen,Lørenskog Skiklubb,23:33
9,Arild Tormod Syversrud,Arcus BIL,24:14
10,Peder Beck,NOTEAM,24:18
11,Sverre Lang,IL Driv,25:04
12,Ottar Arnold Eide,Oslo Kommune BIl,26:09
13,Sigurd Steensæth,NOTEAM,26:24
14,Per Kirkerud,Privat,33:23
15,Thor W. Larsen,NOTEAM,99:59
 Menn 65-69 år
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,20:43
2,Tor Arne Stenhaug,Romerike Runners,20:49
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog FIL,22:30
4,Finn Løkeberg,AHF,25:51
5,Ole Jonny Sørensen,Hadeland FIK,26:07
6,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveier,26:11
7,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,26:45
8,Odd Martin Jensen,Lørenskog FIL,99:59
8,Ivar Nielsen,Privat,99:59
8,Asbjørn Ringstad,Lørenskog FIL,99:59
 Menn 70-74 år
1,Kjell  Jonhaugen ,Nittedalsjoggen,20:27
2,Odd Arne Døskeland,Privat,24:31
3,Petter Kildal,Haga IF,24:40
4,Arne Jonhaugen,Skiforeningen,25:21
5,Vemund  Wemundstad,Ull/Kisa,26:06
6,Per Olav Anthonsen,Anklev Joggers,27:23
7,Arne Jon Luke,Ull/Kisa,30:06
8,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,32:14
9,Arvid Engevold,Hadeland FIK,32:31
10,Rolf Barbakken,Raumnes & Årnes IL,99:59
 Menn 75-79 år
1,Henning Høgheim,Ull/Kisa,28:24
Menn 80-84 år
1,Olav Linde,NR PK,99:59 
 
  
 
 
Google Translate
select