Lørenskog Friidrettslag
Vinterkarusellen 8.løp Årnes 2020  Vinterkarusellen 8.løp Årnes 2020
Dato: 13.02.2020
 
Resultatliste 3_1km Årnes,13.02.2020
 Resultatliste 3_1km Årnes,13.02.2020
 Kvinner 35-39
1,Anette Johasen,Haga IF,15:24
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,12:29
2,Lise Johansen,Aurakog Høland Friidrett,14:44
3,Camilla Tveiten Engeland,IFE-BIL,17:04
4,Trine Owesen-Lein,NOTEAM,17:59
5,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,19:45
 Kvinner 45-49
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,17:28
2,Eva Haukeland,ECIT Viken,18:23
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,23:20
 Menn 12-13
1,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,13:58
 Menn 16-17
1,Einar Lahuag,Team Nedre Romerike,10:43
 Menn 23-34
1,Håkon Hovland,Hvam IL,11:23
2,Daniel Gullerud,Bil Ahus, løpegruppe,15:35
 Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,11:10
2,Bjørnar Hornes,Vik IL,11:33
3,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,13:36
 Menn 40-44
1,Christian Andersen,Team Andersen,13:31
2,Lars-Gôran  Bâck,Fagforbundet,14:27
 Menn 45-49
1,Ole Morten Korsmo,Sagli Grus AS,10:37
2,Tom  Bergan,Fet Skiklubb,11:14
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,11:40
4,Per Ivar Holsengen,Raumnes & Årnes IL,12:53
5,Trond Wangen,NOTEAM,13:06
6,Steinar Wølner,NOTEAM,13:24
7,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,13:50
8,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,14:19
 Menn 50-54
1,Arild Hagen,Halmsås og omegn Skilag,12:27
2,Frode Tofastrud,Fjellfoten Sykkelklubb,12:41
3,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,12:58
4,Knut Hondebrog,NOTEAM,13:44
5,Asbjørn Årøen,NOTEAM,17:09
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Steinar Lien,Oppegård IL,12:33
2,Oddgeir Stensby,Halmsås & Omgegn,13:52
3,Knut Woldvik,NOTEAM,14:18
4,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,14:40
5,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,14:41
 Menn 60-64
1,Frode Bjerkeli,Privat,13:49
2,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,14:16
3,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,14:36
4,Arne Strandhaug,Privat,15:01
5,Ketil Stølen,NOTEAM,16:01
6,Knut  Engen,Nes O-lag,16:48
7,Erland Nærby,NOTEAM,17:03
 Menn 65-69
1,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,13:54
2,Sigmund  Jensen,Romerike Runners Team,14:00
3,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,14:37
4,Gunnar Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,15:17
5,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,15:46
6,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,15:54
7,Sverre Lang,Romerike Runners Team,17:48
Thor W. Larsen,NOTEAM,
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,13:47
2,Rolf Meek,Romerike Friidrett,14:43
3,Arne Ingelsrud,Sporveien,15:09
4,Bror Smedsrud,NOTEAM,15:51
5,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,15:58
6,Finn Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,16:16
7,Ole Jonny Sørensen,HFIK,16:43
8,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,17:25
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,13:42
Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
november 2020
november 2020
 mtotfls
442627282930311
452345678
469101112131415
4716171819202122
4823242526272829
4930123456
november    2020
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel