Lørenskog Friidrettslag
Vinterkarusellen 6.løp Fetsund 2020  Vinterkarusellen 6.løp Fetsund 2020
Dato: 18.01.2020

Resultatliste 9.0km Fetsund,18.01.2020
 Kvinner 18-19
1,Maya Bergh,NOTEAM,47:09
 Kvinner 23-34
1,Eva Marie Bakke,SK Vidar,39:01
2,Solveig Tveter Bratlie,Fet Skiklubb/Banenor BIL,40:40
 Kvinner 35-39
1,Anette Johansen,Haga IF,1:00:43
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,39:40
2,Hilde Jarstadmarken,Østmarka OK,49:16
3,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,51:41
4,Linn Skaalerud,NOTEAM,52:00
5,Tove Marie Berg,Blaker IL,54:51
6,Celina Pham,NOTEAM,59:24
 Kvinner 45-49
1,Jane Kathrin Johansen,Haga IF,44:15
2,Helene Pham,NOTEAM,46:47
3,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune,47:25
4,Lizzey Namuleme Aaberg,Romerike Runners Team,53:28
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,41:39
2,Marianne Moe,Romerike Ultraløperklokk,43:27
3,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,51:26
 Kvinner 55-59
1,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,52:51
2,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,53:12
Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team,
 Kvinner 60-64
Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike Runners Team,
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rusli,Lørenskog FIL,1:12:21
 Menn 14-15
1,Aksel Stanger,lørenskog skiklubb,42:20
2,Vemund Sporild Breievne,NOTEAM,45:09
 Menn 16-17
1,Sarvin  Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,38:43
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,34:08
2,Even Høgenes Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,34:34
3,Håkon Thomassen,Sauda IL,34:39
4,Torbjørn  Grønningen,Lørenskog Cykelklubb,34:47
5,Robert Bue,Marnardal IL,35:23
6,Fredrik Camilo Halsbog,SK Vidar,36:20
7,Jonas Nielsen,Team Oslo Sportslager,36:31
8,Simen Fjole Vestereng,Aurskog-Høland Friidrettslag,37:05
9,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,40:22
10,Bernhard Torbjørnsen,NOTEAM,40:37
11,Steffen Bunæs,NOTEAM,41:20
12,Martin Brandal,NOTEAM,42:02
13,Tommy Nysted,Privat,48:56
14,Mairus Vambeseth,Fet Skiklubb,49:22
15,Kristoffer Bruun,NOTEAM,55:17
16,Daniel Gullerud,Bil Ahus, løpegruppe,59:12
 Menn 35-39
1,Anders Gulliksrud,Aurskog - Høland Friidrettslag -,35:32
2,Christian Gjertveit,Fet Skiklubb,35:39
3,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,38:49
4,Daniel Kostrazelski,Fet Skiklubb,42:33
5,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,46:11
6,Espen Henriksen,NOTEAM,46:30
 Menn 40-44
1,Kenneth Pham,Oppegård IL,35:40
2,Henning Moholdt,Romerike Runners Team,36:42
3,Aleksander Johnsen,Oppsal IF,43:04
4,Bjørn Serkved,NOTEAM,48:25
5,Kim Nordbø,Bislettalliansen,49:01
6,Lars-Gôran  Bâck,Fagforbundet,49:58
 Menn 45-49
1,Ole Morten Korsmo,Sagli Grus AS,35:18
2,Trond Hansen,SK Vidar,35:51
3,Tom  Bergan,Fet Skiklubb,38:02
4,Shaher Yar Khan,Orkla,38:55
5,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,39:23
6,Raymond Pedersen,Nedre Romerike Vann og Avløpssel,40:39
7,Steinar Wølner,NOTEAM,46:07
8,Rune Taranger,NOTEAM,46:51
9,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,47:13
 Menn 50-54
1,Joachim  Reitan,lLørenskog og Rælingen kappsvø,38:24
2,Arild Hagen,Halmsås og omegn Skilag,40:58
3,Bernt Hoel,Tversoglangs,41:03
4,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,42:30
5,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,43:45
6,Dan Boye Nilsen,Romerike Ultraløperklubb,46:48
7,Knut Hondebrog,NOTEAM,48:10
8,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,49:14
9,Asbjørn Årøen,NOTEAM,57:35
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Steinar Lien,Oppegård IL,39:54
2,Runar Gilberg,SK Vidar/Team Kondis,40:25
3,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,41:33
4,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,42:37
5,Carlos Da Silva,NOTEAM,49:53
6,Knut Woldvik,NOTEAM,49:55
 Menn 60-64
1,Jarle Pettersen,Ramirent,39:27
2,Pål Simonsen,Akershus krets,39:34
3,Kurth Asle Magnussen,Brevpost IL,41:37
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,42:45
5,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,43:57
6,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,48:47
7,Erland Volden,Bislettalliansen,49:08
8,Ketil Stølen,NOTEAM,52:14
9,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,52:58
Asbjørn Oppegaard,AHF,
 Menn 65-69
1,Sigmund  Jensen,Romerike Runners Team,44:40
2,Geir Engesæter,Bring,44:53
3,Jahn Bakke,NOTEAM,45:50
4,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,47:25
5,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,49:27
6,Marino Øien,BILpost,49:38
7,Gunnar Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,50:20
8,Trygve Haug,Romerike Runners Team,56:58
9,Sverre Lang,Romerike Runners Team,1:03:11
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,
Thor W. Larsen,NOTEAM,
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,43:10
2,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,46:06
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,48:48
4,Arne Ingelsrud,Sporveien,50:06
5,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,1:02:54
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Vidar Sørum,Romerike Runners Team,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,44:41
Per O. Anthonsen,Anklev Woggers,
Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,
  
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
<<<mars 2020>>>
mars 2020
 mtotfls
92425262728291
102345678
119101112131415
1216171819202122
1323242526272829
14303112345
mars    2020
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel