Lørenskog Friidrettslag
Vinterkarusellen 2019  2.løp  Sørum Resultater  Vinterkarusellen 2019 2.løp Sørum Resultater
Dato: 07.11.2020
 
 Her er resultatene fra dagens løp på Sørum.
19 deltagere har benyttet seg av tilbudet om å løpe en runde i sitt nærmiljø siden det oppfordres til minst mulig sosial kontakt. Dermed var det i underkant av 100 løpere som løp på Sørum
 
 
 
 
 
Resultatliste Sørum løp2,07.11.2020
 8/11 Oppdatert 17:58
Resultatliste Sørum løp2,07.11.2020
 Resultatliste Sørum løp2,07.11.2020
 Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,Lørenskog Friidrettslag,24:55
 Kvinner 23-34
1,Helene Lillekvelland,NOTEAM,28:17
 Kvinner 35-39
1,Anette Johansen,Haga IF,21:26
2, Weronica  Bergum,NOTEAM,22:04
3,Line Mari Fineidet,Blaker IL,23:30
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,20:16
2,Camilla Marie Manglerøp,Milslukern Sport,22:56
3,Lise Johansen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,24:46
4,Tove Berg,Blaker IL,25:52
Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,
 Kvinner 45-49
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,18:54
2,Kjersti Christina Moody,Romerike Ultraløperklubb,19:46
3,Kari Vik Eines,NOTEAM,20:37
4,Jane Kathrin Johansen,Haga IF,21:22
5,Beate Elvebakk,NOTEAM,23:36
6,Tove Bøhnsdalen,NOTEAM,23:48
7,Lizzy Namuleme Aalberg,Akershus krets,26:14
Helene Pham,NOTEAM,
Toril Nyhagen,NOTEAM,
Beate Holm,Akershus krets,
 Kvinner 50-54
1,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,26:13
 Kvinner 55-59
Våril Bendiksen,Hakadal IL,
 Kvinner 60-64
1,Bente Lie,NOTEAM,25:11
Kari Jensen,Romerike Runners Team,
 Kvinner 80-84
Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 12-13
1,Alfred Nikolaisen,Oppsal IF,24:20
2,Ludvig Sporild Breievne,NOTEAM,31:32
Philip Holmberget,Akershus krets,
 Menn 14-15
1,Olav Gillebo,Sørum IL,20:16
Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,
 Menn 16-17
1,Sondre Martinsen,Nesodden IF,15:57
2,Jonas Kveen,Vidar, Sportsklubben,17:39
3,Vemund Breievne,NOTEAM,22:40
 Menn 20-22
1,Sigurd Sporild   Breievne,NOTEAM,31:32
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,15:43
2,Martin Brandal,NOTEAM,19:12
3,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,19:41
4,Erik Sydtangen,NOTEAM,20:29
5,Anders Kjaer,Adamstuen Løpeklubb,24:02
6,Kristoffer Bruun,NOTEAM,24:20
7,Terje Johansen ,NOTEAM,25:35
 Menn 35-39
1,Morten Engen,Blaker IL,18:17
2,Stian Lund,NOTEAM,21:44
Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,
 Menn 40-44
1,Jon Valvatne,Romerike Runners Team,18:29
2,Lars-Göran Bäck,IL Koll,22:48
3,Stian Svendsen,BSF,23:07
4,Per-Ivar Nikolaisen,Oppsal IF,24:29
Henning Moholdt,Romerike Ultraløperklubb,
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,19:04
2,Sigbjørn Høgne,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:34
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,19:52
4,Trond Hegrenæs,Sørum IL,20:01
5,Mike Allcock,NOTEAM,20:08
6,Christian Kjøde,NOTEAM,20:24
7,Trond Wangen,NOTEAM,22:46
8,Christian Andersen,Team Andersen,23:32
9,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,23:49
Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,
Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,
 Menn 50-54
1,Håkon Helge Hjemly,Sørum IL,17:07
2,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,19:51
3,Espen Skrimstad,NOTEAM,20:28
4,Terje Morstøl,Albatross IL,22:26
5,Knut Hodnebrog,Blomsterringen,22:57
6,Yngve Breievne,NOTEAM,25:18
7,Asbjørn Årøen,NOTEAM,28:46
 Menn 55-59
1,David Saxegaard,Akershus krets,19:17
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:46
3,Rolf Myran,NOTEAM,20:21
4,Steinar Lien,Oppegård IL,20:37
5,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,21:10
6,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,21:22
7,Lars Tallhaug,Aurskog - Høland Friidrettslag -,22:39
8,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,23:58
Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
Kåre Svensson,Uio BIL,
 Menn 60-64
1,Kjell Arne Olsen,Lørenskog Friidrettslag,18:14
2,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:47
3,Pål Simonsen,Akershus krets,20:39
4,Glenn Jeppesen,NOTEAM,22:05
5,Leif Damsgård,Akershus krets,22:31
6,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,22:34
7,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,24:28
8,Øivind Rooth,Romerike Ultraløperklubb,24:58
9,Ketil Stølen,NOTEAM,25:08
Erland Nærby,Akershus krets,
Åge Jensen,Romerike Runners Team,
Kjell Martinsen,Lillestrøm kommune bedriftsidret,
Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,
 Menn 65-69
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:09
2,Geir Engesæter,NorLog Thermo,20:39
3,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,22:07
4,Jahn Bakke,NOTEAM,22:15
5,Arne Langseth,A-H-F,23:20
6,Stein T. Dahl,Elixia,23:43
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,23:55
8,Peder Bäck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,25:10
9,Yngvar Kirkerud,Romerike Runners Team,25:31
Thor W. Larsen,Akershus krets,
Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,
Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,21:37
2,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,22:23
3,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:49
4,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,24:17
5,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:27
6,Alf-Steinar Lamo,Akershus krets,28:00
7,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,30:16
8,Dag Erichsrud,BUL, IL i,30:21
Ivar  Egeberg,Blaker IL ,
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,21:49
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,24:47
3,Odd Arne Døskeland,NOTEAM,27:41
4,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,30:00
Per O. Anthonsen,NOTEAM,
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
 Menn 80-84
Olav  Linde,NOTEAM,
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
november 2020
november 2020
 mtotfls
442627282930311
452345678
469101112131415
4716171819202122
4823242526272829
4930123456
november    2020
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel