Lørenskog Friidrettslag
Vinterkarusellen 2.løp Sørum 2018/19  Vinterkarusellen 2.løp Sørum 2018/19
Dato: 10.11.2018
Regnværet medførte litt tekniske problemer med pc'en som tok tidene.
Oppdatert 29/11 kl 2215
 
Vinner av herre klassen ble Ronny Losoa,Sigdal Friidrettsklubb med tiden 15:20 foran Henrik Vik Tolo,Asker skiklubb med tiden.15:31
Det var jevnere i dameklassen der Emilie Lysaker Høgne,Aurskog Høland IL vant med tiden 19:10 foran Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett som løp på 19:11
 
 
 
 
 
Det mangler et par løpere på resultatlisten. Send e-post til mor10.nordli@gmail.com med navn, startnummer og tid så vil dette bli rettet opp.

Resultatliste Sørum 5km,10.11.2018
Resultatliste Sørum 5km,10.11.2018
 Kvinner 12-13
1,Dyveke Aakervik,Fet Skiklubb,23:26
 Kvinner 14-15
1,Tirl  Ohr,NOTEAM,20:24
2,Ida Christiansen  Engen,NOTEAM,25:30
 Kvinner 16-17
1,Emilie Lysaker Høgne,Aurskog Høland IL,19:10
 Kvinner 23-34
1,Ida Salberg,NOTEAM,22:44
2,Andrea  Ingebriktsvold,NOTEAM,25:30
3,Betina Øverstad Høgseth,Sørum IL,26:03
Anita Kvamme Nygård,NOTEAM,
 Kvinner 35-39
1,Kristine Vea Kjølen,Skjetten,27:29
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:11
2,Beate Holm,Rælingen,21:03
3,Beate Akervvik,Fet Skiklubb,23:25
4,Helene Pham,Rælingen,23:47
5,Lene Dahl Ødeby,NOTEAM,26:02
6,Tove Berg,Blaker IL,27:28
7,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,31:16
8,Toril Nyhagen,Maura,33:10
 Kvinner 45-49
1,Anne Woldmo,privat,24:55
2,Lorna Käll,NOTEAM,31:44
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,20:45
2,Eva Haukeland,Nittedal,26:47
3,Kirsti Reiten Myre,BILAhus,26:57
 Kvinner 55-59
1,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,25:17
2,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,26:52
 Kvinner 60-64
1,Bente Lie,Oslo,26:28
2,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag,26:35
3,Kari Jensen,Romerike Runners Team,30:04
 Kvinner 65-69
Anne Karin Hønsen Brandt,privat,
 Kvinner 70-74
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,29:11
Elisabeth  Engø,NOTEAM,
 Menn 12-13
1,Thorstein Andreassen,Skedsmo Skiklubb,23:03
2,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,28:44
 Menn 14-15
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,18:29
2,Erlend Molle,Norby,20:40
3,Mats Andreassen,NOTEAM,22:46
 Menn 16-17
1,Oscar  Engelien,NOTEAM,19:16
 Menn 18-19
1,Henrik Vik T Tolo,Asker skiklubb,15:31
2,Espen Aakervik,Fet Skiklubb,16:11
3,Sigurd Sporild Breievne,NOTEAM,19:00
 Menn 20-22
1,Eivind Tørstad,Oslostudentenes IK,17:42
2,Joel  Beck,OSI Friidrett,17:54
3,Kasper Lilja,ÅS IL,18:10
4,Michiel De Vries,OSI Friidrett,20:24
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,16:56
2,Vegard Solhaug,Søndre ÅL Sportsklubb,18:27
3,Jacob Aspelin,Kongsveien CK,18:29
4,Robert  Bue,Marnadal ,18:36
5,Erik A. Kristiansen,Sørum IL,18:56
6,Bjørnar Hornnes,Vik IL,19:29
 Menn 35-39
1,Ronny Losoa,Sigdal Friidrettsklubb,15:20
2,Glenn  Røisgaard,Auskog-Høland Friidrettslag,16:40
3,Anders Brænna,NOTEAM,18:14
4,Jon Valvatne,Hvam IL,18:18
5,Johan Aronsen,Lovisenberg BIL,19:08
6,Tom-Vegard Olufsen,BSF,19:48
7,Kim R Møller,SSK Skjetten Svømming ,19:51
8,Ruben  Røsler,NOTEAM,20:29
9,Magnus Søby  Markhus,AHF,21:16
10,Espen Henriksen,kløfta,23:38
 Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv Idrettslag - Friidrett,17:09
2,Terje  Lybekk,Aurskog /finstadbru,18:43
3,Sigbjørn Høgne,Aurskog Høland IL,19:17
4,Stian  Svendsen,AHF,21:57
5,Tomas Torp,Rye SK,22:33
6,Lars Gøran Bâck,Fagforbundet,23:13
7,Christian Andersen,Team Andersen,23:52
8,Erik Skaug,Finstadjordet,25:01
 Menn 45-49
1,Roar Tomter,Team Sportsmanden,17:39
2,Bernt Kreutzser Andreassen,NOTEAM,17:54
3,Kjetil Brynildsen,Lørenskog Friidrettslag,19:01
4,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,19:26
5,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,20:14
6,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,20:43
7,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,20:50
8,Raymond Pedersen,BILAhus,20:52
9,Kyrre Gran,Oslo,21:09
10,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,22:50
11,Fridjar Molle,Nordby IL,26:08
12,Yngve Sporild  Breievne,NOTEAM,26:17
13,Kåre Martin Gjermshus,Strømmen,27:03
14,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,28:47
15,Jens Thomas Asak,NOTEAM,33:28
 Menn 50-54
1,Svein  Hagen,Team Sportsmanden,19:25
2,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,19:29
3,Tor Vegard Grytten,Ull/Kisa friidrett,20:21
4,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,20:47
5,Roar  Antonsen,Aurskog-Høland Triatlon,21:19
6,Frode Liland,privat,21:50
7,Pål lambert,Romerike Runnes team,22:02
8,Geir  Andersen,Romerike Ultraløperklubb,22:32
9,Steinar Ohr,Høvik Jogg,22:42
10,Dan Boye Nilsen,Romerike Runners Team,22:52
11,Jon A. Kvehaugen,Fetsund,25:06
 Menn 55-59
1,Svein Egi Linnerud,Eidsiva BIL / Gjøvik Friidrettsk,17:30
2,Pål Simonsen,NOTEAM,19:40
3,Frode Monsen,Team Sportsmanden,19:48
4,Oddbjjørn Overskott,OSI Friidrett,20:18
5,Børre  Olsen,DRIV,20:22
6,Steinar Lien,Oppegård IL/ Team Sportsmanden,20:28
7,Torbjørn Torbjørnsen,Oslo,21:02
8,Lars Tallhaug,Blaker IL,22:25
9,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,22:59
10,Eirik Tørstad,Gamleveien Roadrunners,24:03
11,Kåre Svensson,UiO bil.,25:34
Oddbjørn Homstvedt,Borg IL ,
 Menn 60-64
1,Jan Monsrud,Kongsvinger IL,19:18
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,19:55
3,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,20:57
4,Leif  Damsgård,FFI BIL,21:27
5,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS O/A,23:04
6,Ketil Stølen,Jessheim,23:33
7,Erland Per Volden,Oslo,23:56
8,Åge Jensen,Romerike Runners Team,24:04
9,Marino Øien,BILpost,24:08
10,Rune  Kjærstad,NOTEAM,29:24
11,Tor-Henning Lindhart,NOBINA,29:25
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,
Kjell Martinsen,skedsmo kommune,
 Menn 65-69
1,Torbjørn Eiken,Nykirke IF,21:33
2,Jahn Bakke,Strømmen,22:33
3,Stein Terje Dahl,STD A/S,23:17
4,Peder Bâck,Aurskog Høland IL,24:58
5,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,25:43
6,Sverre Lang,Romerike Runners Team,27:09
7,Dag Erichsrud,BUL, IL i,28:38
8,Ole  Melaas,NOTEAM,30:04
9,Thor W Larsen,Fjerdingby,33:10
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,22:10
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,25:13
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,27:07
4,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,27:58
5,Finn Løkeberg,AHF,28:56
6,Alf Steinar  Lamo,Romerike Runners Team,29:19
Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
Asbjørn  Ringastad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,23:45
2,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,37:53
 Menn 80-84
1,Henining  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,30:03

 
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
<<<desember 2018>>>
desember 2018
 mtotfls
48262728293012
493456789
5010111213141516
5117181920212223
5224252627282930
5331123456
desember    2018
Sponsorer 2018
 
 
 
https://strommensparebank.no/
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel