Lørenskog Friidrettslag
Vinterkarusellen 1løp Lørenskog 2020  Vinterkarusellen 1løp Lørenskog 2020
Dato: 31.10.2020
Restulatliste 1.løp Vinterkarusellen 2020/2021
5,3 kM

Oppdatert 22:42-1/11
Resultatliste Vinterkarusellen 20-21,31.10.2020
Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,Lørenskog Friidrettslag,27:12
2,Elise Tharalrud Skogheim,Rømskog idrettslag,30:04
Kvinner 16-17
1,Thea Tharalrud Skogheim,Rømskog idrettslag,27:07
2,Mari Lorentzon,Rømskog IL,28:17
Kvinner 23-34
1,Linn Baarlid,Adamstuen Løpeklubb,24:47
Kvinner 35-39
1,Anette Johansen,Haga IF,24:08
Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,22:04
2,Lise Johansen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,26:37
3,Tove Berg,Blaker IL,27:36
4,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,36:06
Kvinner 45-49
1,Kjersti Christina Moody,Romerike Ultraløperklubb,21:23
2,Kari Vik Eines,NOTEAM,22:04
3,Rita Steinsvik,Romerike Ultraløperklubb,22:17
4,Jane Kathrin Johansen,Haga IF,22:53
5,Beate Holm,Akershus krets,23:21
6,Helene Pham,NOTEAM,24:43
7,Beate Elvebakk,NOTEAM,25:31
8,Tove Bøhnsdalen,NOTEAM,26:08
9,Lizzy Namuleme Aalberg,Akershus krets,27:57
Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,23:37
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,27:43
Ingrid Brastad,Bøler IF,
Kvinner 55-59
1,Våril Bendiksen,Hakadal IL,27:03
Kvinner 60-64
1,Bente Lie,NOTEAM,27:10
2,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,29:02
3,Kari Jensen,Romerike Runners Team,31:24
Kvinner 80-84
Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,
Menn 12-13
1,Alfred Nikolaisen,Oppsal IF,25:55
Menn 14-15
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,Lørenskog skiklubb,23:59
Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:23
2,Kennet Baarlid,Adamstuen Løpeklubb,19:17
3,Peder Bjugn,Romerike Ultraløperklubb,20:35
4,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,20:50
5,Martin Brandal,NOTEAM,20:51
6,Erik Sydtangen,NOTEAM,21:46
7,Anders Kjaer,Adamstuen Løpeklubb,25:33
8,Daniel Gullerud,Bil Ahus, løpegruppe,26:08
Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,20:15
2,Stian Lund,NOTEAM,23:44
Menn 40-44
1,Henning Moholdt,Romerike Ultraløperklubb,19:11
2,Simen Kjær Haugberg,Fossum IF,22:02
3,Per-Ivar Nikolaisen,Oppsal IF,26:39
Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,20:49
2,Sigbjørn Høgne,Aurskog - Høland Friidrettslag -,20:52
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,21:22
4,Christian Kjøde,NOTEAM,21:49
5,Mike Allcock,NOTEAM,21:51
6,Raymond Pedersen,NOTEAM,22:01
7,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,25:40
8,Ingar Haug Skogheim,Rømskog idrettslag,25:51
9,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,26:10
10,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,49:17
Menn 50-54
1,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,21:41
2,Espen Skrimstad,NOTEAM,22:24
3,Terje Morstøl,Albatross IL,24:31
4,Knut Hodnebrog,Blomsterringen,25:08
5,Yngve Breievne,NOTEAM,29:25
6,Asbjørn Årøen,NOTEAM,31:06
Menn 55-59
1,David Saxegaard,Akershus krets,20:53
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,21:44
3,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,23:01
4,Michael Floater,Oslostudentenes IK,23:05
5,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,23:25
6,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,24:46
7,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,25:58
8,Ole Kristian Brastad,Bøler IF,29:48
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
Menn 60-64
1,Kjell Arne Olsen,Lørenskog Friidrettslag,19:49
2,Pål Simonsen,Akershus krets,21:38
3,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,22:20
4,Glenn Jeppesen,NOTEAM,23:22
5,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,24:00
6,Leif Damsgård,Akershus krets,24:43
7,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,24:53
8,Åge Jensen,Romerike Runners Team,26:13
9,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,26:38
10,Ketil Stølen,NOTEAM,27:34
11,Erland Nærby,Akershus krets,31:31
Kjell Martinsen,Lillestrøm kommune bedriftsidret,
Menn 65-69
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,22:15
2,Geir Engesæter,NorLog Thermo,22:42
3,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,23:46
4,Jahn Bakke,NOTEAM,24:42
5,Arne Langseth,A-H-F,25:32
6,Stein T. Dahl,Elixia,25:35
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,25:48
8,Marino Øien,NOTEAM,27:20
9,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,27:46
10,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,28:25
11,Trygve Haug,Romerike Runners Team,28:40
12,Sverre Lang,Akershus krets,32:13
Thor W. Larsen,Akershus krets,
Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,23:38
2,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,23:42
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,26:29
4,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,27:01
5,Bror Smedsrud,Hadeland Friidrettsklubb,28:37
6,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,28:57
7,Alf-Steinar Lamo,Akershus krets,30:21
Finn Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,23:59
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,27:40
Per O. Anthonsen,NOTEAM,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,

Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
november 2020
november 2020
 mtotfls
442627282930311
452345678
469101112131415
4716171819202122
4823242526272829
4930123456
november    2020
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel