Lørenskog Friidrettslag
Resultatliste Lørenskog Halvmaraton 2017  Resultatliste Lørenskog Halvmaraton 2017
Dato: 28.10.2017
Det ble løpt fort på Lørenskog idag. Frode Stenberg og Jonas Lurås Hammer løp sammen største parten av løpet men helt på slutten løp Frode Stenberg ifra. Vinnertiden ble 1:09:22 mens Jonas Lurås Hammer kom inn på 1:09:27. Bra framgang av Frode Stenberg som for 3 år siden brukte 7 minutter mer på samme runde.
 
Vinner av damklassen ble Marthe Katrine Myhre med tiden 1:21:33
 

 
 
Omtale på andre nettsider:
http://www.sportsmanden.no/archives/40150 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultatliste Lørenskog Halvmaraton,28.10.2017
 Kvinner 16-17
1,Amalie Stævne Bech,NOTEAM,2:10:16
 Kvinner 20-22
1,Tonje Marie Bergem,Kristiansand Løpeklubb,1:33:10
2,Heidi Syversen,NOTEAM,1:46:59
3,Alexandra Moen Paladino,Lørenskog Friidrettslag,1:52:38
4,Veronica Søgaard,NOTEAM,2:07:42
 Kvinner 23-34
1,Marthe Katrine Myhre,Vind IL,1:21:33
2,Kristine Smaadal,NOTEAM,1:28:38
3,Urd Vindenes,Oslostudentenes IK,1:32:04
4,Anine Hegre,Team Sportsmanden,1:46:06
5,Ida Salberg,Spårti,1:49:42
6,Madelen Aas Hogstad,NOTEAM,2:05:45
 Kvinner 35-39
1,Silje Eklund,Totenåsen Løp,1:23:25
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,1:34:57
3,Helene Pham,NOTEAM,1:49:08
4,Malgorzata Ewa Zybura,NOTEAM,1:50:17
5,Tonje Seim-Wikse,NOTEAM,1:53:03
6,Marie Hasle Sørensen,Trasopgrenda IL,1:53:20
 Kvinner 40-44
1,Marianne Garmann Ullsand,Vidar, Sportsklubben,1:26:02
2,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,1:27:49
3,Marianne Bruun Lien,NOTEAM,1:39:00
4,Eva Holmstad,Totenåsen Løp,1:42:34
5,Siri Hellevik,Riksrevisjonen,1:44:01
6,Jenny Toftner,BUL, IL i,1:44:33
7,Anna Bruce-Lie,NOTEAM,1:51:23
8,Kamilla Thoresen,NOTEAM,1:53:24
9,Marit Fikke,Kalvøya open water sharks,1:55:23
10,Kirsi Puoliväli-Marken,NOTEAM,2:03:06
11,Polly Nincevic,NOTEAM,2:04:00
12,Mathilde Rutle,24fitclub Marikollen,2:28:53
 Kvinner 45-49
1,Benedicte Bakke,Heming, IL,1:32:10
2,Hanna Blom Breivik,Sandvin, IL,1:38:37
3,Monica Nyheim,Bil Ahus,1:40:42
4,Line Huken Mathiesen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:41:44
5,Hanne Wibe,Team Sportsmanden,1:47:07
6,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,1:54:13
7,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,1:57:00
8,Anne-Line Jursett,NOTEAM,2:06:17
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,1:35:12
2,Ina Strømstad,Fossum IF,1:40:29
3,Kristin Moen,Lørenskog Friidrettslag,1:40:31
4,Anita Paasche,Lillomarka løpegruppe,1:41:35
5,Elisabeth Nes,Heggedal IL,1:48:03
6,Eva Haukeland,NOTEAM,2:12:32
7,Sissel Johansen,NOTEAM,2:13:12
8,Nina Hansen,NOTEAM,2:50:30
 Kvinner 55-59
1,Gry Knudsen,NOTEAM,1:57:24
2,Solbjørg Sørensen,Jutul, IL,2:01:14
3,Våril Bendiksen,NOTEAM,2:02:30
 Kvinner 60-64
1,Torill Bergland,Høvik Jogg/Høvik IF,1:56:29
2,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik,2:02:39
 Kvinner 75-79
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,2:41:54
 Menn 16-17
1,Mads Huken Mathiesen,Ullensaker Skiklubb,1:26:54
2,Fredrik Jensløkken Gullord,NOTEAM,1:28:25
3,Axel Moen Berg,Lørenskog Friidrettslag,1:56:11
 Menn 18-19
1,Amund Moen Berg,Lørenskog Friidrettslag,1:49:40
 Menn 20-22
1,Vemund Lenschow,NOTEAM,1:40:22
 Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,1:09:22
2,Jonas Lurås Hammer,Lørenskog Friidrettslag,1:09:27
3,Lars-Erik Nordby,NOTEAM,1:15:01
4,Bjørnar Slettvåg,Norges Bank,1:17:23
5,Glenn Røisgaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:18:08
6,Olav Hovland,Bodø BAUTA,1:18:13
7,Espen Helgesen,Akershus krets,1:18:55
8,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:21:11
9,Fredrik Skalstad,Rye Sp.Kl.,1:22:35
10,Torkel Skare,Osi Friidrett,1:23:29
11,Thorbjørn  Grønningen,Multiconsult Bil ,1:23:31
12,Robert Bue,Marnardal IL,1:23:35
13,Eirik Torsnes Johansen,Asker Sk,1:23:48
14,Jørgen Haugen,NOTEAM,1:27:54
15,Kristian Espeland,Ahus,1:28:38
16,Fredrik Hoff Eriksen,Unilabs Norge AS,1:30:41
17,Anders Brænna,NOTEAM,1:31:37
18,Lars Peter Raknes,K by KAOS,1:31:41
19,Ole Jacob  Michhelsen,NOTEAM,1:34:10
20,Alexander Urnes Johnson,NOTEAM,1:34:14
21,Grzegorz Paletko,Nysa Biega,1:36:03
22,Henrik Walker Moe,BEKK,1:36:25
23,Steffen Bunæs,NOTEAM,1:39:19
24,Lasse Storgaard,NOTEAM,1:39:30
25,Erlend Ofte Arntsen,NOTEAM,1:40:17
26,Daniel Sannum Lauten,NOTEAM,1:42:17
27,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,1:42:56
28,Øyvind Lier,NOTEAM,1:43:09
29,Magnus Gjardar Eidsmo,Bislettalliansen,1:45:07
30,Jostein Engh,Akershus krets,1:48:00
31,Kevin Doan Van,NOTEAM,1:56:12
32,Joakim Bekkåsen,NOTEAM,2:04:54
33,Lasse Mikkolis,NOTEAM,2:18:00
 Menn 35-39
1,Njål Tyssing,Velledalen IL - Friidrett,1:18:07
2,Olav Holden,Valler vgs,1:23:32
3,Steffen Stebbing,NOTEAM,1:23:51
4,Aleksander Stijelja,Team Kjekas,1:24:05
5,Ole Christian Lien,Brandval / Kongsvinger OK,1:26:08
6,Magnus Følling,Ikano Bank,1:28:44
7,Kim Smeby,Kalvøya open water sharks,1:33:54
8,Jon Christopher Knudsen,Lørenskog Skiklubb,1:38:13
9,Joackim Løken,NOTEAM,1:39:03
10,Tom Berger Trondsen,Team COYS,1:39:51
11,Lars-Erik Kindblad,NOTEAM,1:44:49
12,Rene Kjølsrud,Akershus krets,1:47:52
13,Hallvard Stokke,NOTEAM,1:51:47
14,Karl Johan Seim-Wikse,NOTEAM,1:52:56
15,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,1:54:14
16,Kristian Roland,Rye,2:00:56
 Menn 40-44
1,Sven Kilander,Heming, IL,1:14:05
2,Andreas Gossner,Romerike Ultraløperklubb,1:20:39
3,Vegard Brox,Bøler IF - Friidrett,1:23:58
4,Jan Erlend Innselset,Gk Aktiv,1:26:35
5,Hans Christian Ruud,NOTEAM,1:27:17
6,Arno De Jong,Harestua Medisinske Senter,1:27:30
7,Sverre Otto Tofte,Tresfjord IL,1:28:49
8,Ole Morten Korsmo,Kongsvinger IL friidrett,1:29:12
9,Niklas Haugland,Sats Elixia,1:29:17
10,Peder Udnæs,NOTEAM,1:29:33
11,Espen Helskog,NOTEAM,1:29:39
12,Øyvind Raaen,Akershus krets,1:30:42
13,Svein Anders Aarsbog,Aarsbog Fine Dining,1:31:12
14,Håkon Imbsen,Also As,1:31:21
15,Jørgen Andreas Michaelsen,Rye Sp.Kl.,1:33:27
16,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,1:34:35
17,Thomas Stordalen,Røa IL,1:35:04
18,Mike Allcock,NOTEAM,1:37:42
19,Thomas Bjørvåg,NOTEAM,1:39:15
20,Espen Andersen,NOTEAM,1:39:37
21,Thomas Gulbrandsen,Nettavisen,1:41:54
22,Tormod Nyberg,NOTEAM,1:44:03
23,Carsten Stævne Bech,Romerike Ultraløperklubb,1:45:01
24,Jon Erik Høgåsen,Telenor,1:46:00
25,Tomas Torp,Rye Sp.Kl.,1:49:04
26,Steinar Wølner,NOTEAM,1:51:53
27,Helge Bratland,NOTEAM,1:52:27
28,Terje Eliassen,Oppegård IL,2:09:12
29, Frank  Dyrkolbotn,Strømbergs Plast,2:13:13
 Menn 45-49
1,Jon Ilseng,Bøler IF - Friidrett,1:15:01
2,Morten T. Vaagsbø,Rye Sp.Kl.,1:15:02
3,Øyvind Wang,Oppegård IL,1:20:51
4,Neil Dryland,Romerike Ultraløperklubb,1:27:02
5,Scott Owen,Rye Sp.Kl.,1:27:25
6,Frode Rui,Ulefoss IF,1:29:15
7,Ragnar Bye,NOTEAM,1:30:05
8,Jørgen Lien,NOTEAM,1:32:41
9,Trond Nejad-Trondsen,SIB,1:32:46
10,John Tuflått,Lørenskog ck,1:33:25
11,Jørgen Johannesen Kind,Aurskog Finstadbru IL,1:35:04
12,Torfin Olsen,Romerike runners team,1:35:38
13,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,1:38:28
14,Raymond Pedersen,NOTEAM,1:39:25
15,Francesco Terrone,NOTEAM,1:41:00
16,Abdelhalim Boulebtina,NOTEAM,1:41:12
17,Svein Bleken,team Coop,1:42:20
18,Ivar Johannessen,Sandaker,1:42:31
19,Trond Hugubakken,Oslofjord triatlon,1:43:07
20,Gunnar Bjørndal-Riis,Statnett BIL,1:46:07
21,Michael Strømberg,Strømbergs Plast AS,1:53:13
22,Øyvind Hesselberg,Sandaker ski og fotball,1:55:08
23,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,1:55:41
24,Jørn A Aas,Strømmen IF,1:58:33
25,Thomas V. Lorentzen,NOTEAM,2:10:14
 Menn 50-54
1,Jørgen Saxegaard,Team Sportsmanden,1:26:11
2,Roger Eilertsen,Rye Sp.Kl.,1:27:05
3,Arvin Patel,BUL, IL i,1:29:08
4,Florentin Elger,NOTEAM,1:29:12
5,Steinar Lien,Oppegård IL,1:31:06
6,Anders Skånlund,Statnett,1:31:20
7,Sigmund Akselsen,Rye Sp.Kl.,1:32:05
8,Åge Walter Inderdal,Lillehammer,1:33:44
9,Tord-Arve Holmedal,NOTEAM,1:37:16
10,Einar Karlsen,Romerike runners team,1:37:55
11,Håvard brevik,NOTEAM,1:39:39
12,Pål Bela Lampert,AHF - Friidrett,1:41:27
13,Geir Åge Noven,Lørenskog Friidrettslag,1:44:04
14,Mathys Truyen,Lyn SKi,1:44:45
15,Roar Antonsen,Stoke City,1:47:41
16,Tor Arne Samuelsen,NOTEAM,1:49:45
17,Gard Haugland,Skjetten Svømming Triathlon,1:56:58
18,Jostein Arnesen,Diakonhjemme Sykehus,1:59:08
19,Geir Linløkken,Akershus krets,1:59:56
20,Kåre Svensson,Uio BIL,2:14:26
21,Bjørn  Syversbråteten,NOTEAM,2:17:58
 Menn 55-59
1,Håkon Bull,Tjøme Løpeklubb,1:27:11
2,Martin Arntsen,gubbetrim,1:27:36
3,Jarle Pettersen,Ramirent,1:29:31
4,Helge Fjeldstad,Rustad IL,1:31:54
5,Vidar Blegeberg,NOTEAM,1:34:37
6,Erik Nordli,EVRY,1:38:35
7,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,1:43:25
8,Sten Dagfinn Hallås,Romerike Runners,1:45:06
9,Svein Hansen,Rye Sp.Kl.,1:52:23
10,Jan Erik Rønning,BIL Ahus Løpegruppa,2:00:21
11,Nils Oddvar Skaga,KFUM Kam. Oslo,2:16:26
 Menn 60-64
1,Christophe Tanguy,NOTEAM,1:22:55
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,1:29:53
3,Hans Schwenche,Kamp Vestheim,1:45:18
4,Marino Øien,BILpost,1:57:16
5,Norvald Mo,Stovnerkameratene,2:02:40
6,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,2:07:01
7,Jan-Erik Østlie,NOTEAM,2:50:26
 Menn 65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,1:36:43
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,1:49:54
3,Dag Erichsrud,BUL, IL i,2:15:59
 Menn 70-74
1,Stein  Berget,Lørenskog Friidrettslag,1:50:32
2,Erling Kielland,NOTEAM,2:07:10
 Menn 75-79
1,Henning Høgheim,Ull/Kisa,2:18:23
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
<<<desember 2017>>>
desember 2017
 mtotfls
4827282930123
4945678910
5011121314151617
5118192021222324
5225262728293031
11234567
desember    2017
Sponsorer 2017
 
 
 
https://strommensparebank.no/
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel