Lørenskog Friidrettslag
Resultater Vinterkarusellen Løp2 Sørum 2021  Resultater Vinterkarusellen Løp2 Sørum 2021
Dato: 06.11.2021
Resultatliste Vinterkarusellen Sørum,06.11.2021

Alder pr 2022 
 Oppdatert 8/11
 
 Resultatliste Vinterkarusellen Sørum,06.11.2021
 Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,NOTEAM,26:02
 Kvinner 16-17
1,Thea Tharalrud Skogheim,Rømskog idrettslag,23:59
 Kvinner 35-39
1,Sofie Lemona,NOTEAM,23:34
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,20:47
2,Line Mari Fineidet,Blaker IL,23:06
3,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,31:51
 Kvinner 45-49
1,Kjersti Christina Moody,Romerike Ultraløperklubb,19:51
2,Kari Vik Eines,NOTEAM,20:19
3,Ingvild Aurdal,NOTEAM,21:17
4,Helene Pham,NOTEAM,23:24
5,Monica Haukåsveen,NOTEAM,36:07
 Kvinner 50-54
1,Beate Elvebakk,NOTEAM,26:00
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,26:04
 Kvinner 55-59
1,Anne Marit Arnegaard,NAV Hjelpemiddelsentral Oslo,24:06
 Kvinner 60-64
1,Våril Bendiksen,Hakadal IL,24:38
2,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team/Team Halls,25:44
Kari Jensen,Romerike Runners,
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M Blomdal,Lørenskog Kommune,39:37
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,37:37
 Menn 12-13
1,Andreas Lade,Sørum Il ,22:15
 Menn 14-15
1,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,23:28
 Menn 23-34
1,Gustav Vasdal,Oslostudentenes IK,16:17
2,Martin Brandal,NOTEAM,19:29
3,Erik Sydtangen,NOTEAM,19:32
 Menn 35-39
1,Hans Chr. Aarnes,Nittedal IL ,23:35
 Menn 40-44
1,Morten Engen,Blaker IL,18:21
2,Jon Valvatne,Romerike Runners Team,18:51
3,Stian Lund,NOTEAM,22:19
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,19:09
2,Sigbjørn Høgne,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:16
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,19:38
4,Mike Allcock,NOTEAM,19:58
5,Rune Hageberg,NOTEAM,20:07
6,Christian Andersen,Team Andersen,25:38
 Menn 50-54
1,Morten Buer,Lørenskog Friidrettslag,18:59
2,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,20:27
3,Espen Skrimstad,NOTEAM,20:33
4,Terje Morstøl,Albatross IL,21:54
5,Frode Burmann,Burre,23:23
6,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,25:30
 Menn 55-59
1,Sverre Gunnar Brunstad,Lørenskog Friidrettslag,19:04
2,Rolf Myran,NOTEAM,19:51
3,Einar Karlsen,NOTEAM,21:22
4,Kristian Kaltenborn,Oppegård IL,25:02
5,Asbjørn Årøen,NOTEAM,33:07
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 60-64
1,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,21:49
2,Oddbjørn Overskott,Oslostudentenes IK,22:43
3,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,23:33
4,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,24:56
5,Øivind Rooth,Romerike Ultraløperklubb,25:45
6,Kåre Svensson,Uio BIL,27:39
Kjell Martinsen,Lillestrøm kommune bedriftsidret,
Åge Jensen,Romerike Runners,
 Menn 65-69
1,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:40
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:20
3,Geir Engesæter,NorLog Thermo,20:47
4,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,21:36
5,Leif Damsgård,Akershus krets,21:44
6,Jahn Bakke,NOTEAM,22:32
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,23:54
8,Yngvar Kirkerud,Romerike Runners Team,25:02
9,Marino Øien,NOTEAM,25:39
10,Ketil Stølen,NOTEAM,25:46
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,21:41
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,22:08
3,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:57
4,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:04
5,Arne Langseth,A-H-F,24:23
6,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,25:47
7,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,26:51
8,Alf-Steinar Lamo,Akershus krets,28:40
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,22:24
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,24:42
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,29:19
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
Finn  Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,
 Menn 80-84
Olav  Linde,NOTEAM,
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
januar 2022
januar 2022
 mtotfls
52272829303112
13456789
210111213141516
317181920212223
424252627282930
531123456
januar    2022
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel