Lørenskog Friidrettslag
Resultater Vinterkarusellen 9.løp Lillestrøm 2020  Resultater Vinterkarusellen 9.løp Lillestrøm 2020
Dato: 27.02.2020


Resultatliste VK Karusellen Lillestrøm,27.02.2020
 Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,NOTEAM,35:25
 Kvinner 18-19
1,Maya Bergh,Romerike Runners Team,34:00
 Kvinner 35-39
1,Anette Johansen,Haga IF,35:43
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,29:10
2,Lise Johansen,NOTEAM,34:00
3,Camilla Tveiten Engeland,IFE-BIL,40:22
4,Trine Owesen-Lein,NOTEAM,43:11
 Kvinner 45-49
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,27:50
2,Jane Kathrin Johansen,Haga IF,31:36
3,Helene Pham,NOTEAM,33:19
4,Monica Nyheim,BILAhus,34:34
5,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune,36:08
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 50-54
1,Kristin Sandberg,NOTEAM,36:29
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,37:26
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rusli,Lørenskog FIL,52:23
 Menn 14-15
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,Lørenskog skiklub,34:26
 Menn 16-17
1,Einar Lahuag,Team Nedre Romerike,26:36
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,23:50
2,Even Høgenes Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,23:56
3,Morten  Hansen,Lørenskog FIL,24:16
4,Torbjørn  Grønningen,Lørenskog Cykelklubb,25:25
5,Øyvind Lier,NOTEAM,26:21
6,Marius  Pettersen,NOTEAM,28:57
7,Kristoffer Bruun,NOTEAM,29:02
8,Håkon Hovland,Hvam IL,29:34
 Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,27:37
2,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,32:06
 Menn 40-44
1,Roger Thompson,Team Follo Tre og Hage,23:41
2,Henning Moholdt,Romerike Runners Team,26:34
3,Christian Andersen,Team Andersen,33:40
4,Lars-Gôran  Bâck,Fagforbundet,35:18
5,Kim Nordbø,Bislettalliansen,36:22
 Menn 45-49
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,28:47
2,Raymond Pedersen,Nedre Romerike Vann og Avløpssel,29:57
3,Marcin  Bedkowski,Romerike Runners Team,32:25
4,Steinar Wølner,NOTEAM,32:48
5,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,34:13
 Menn 50-54
1,Joachim  Reitan,lLørenskog og Rælingen kappsvø,27:54
2,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,30:47
3,Dan Boye Nilsen,Romerike Ultraløperklubb,32:59
4,Knut Hondebrog,NOTEAM,33:14
5,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,35:57
6,Ole Brastad,Bøler IF,36:27
7,Asbjørn Årøen,NOTEAM,41:20
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,29:35
2,Steinar Lien,Oppegård IL,30:26
3,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,31:26
4,Knut Woldvik,NOTEAM,34:18
5,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,34:49
6,Eirik Tørstad,Follo Løpeklubb,35:13
7,Carlos Da Silva,NOTEAM,36:26
Kåre Svensson,Uio BIL,
 Menn 60-64
1,Jarle Pettersen,Ramirent,28:30
2,Asbjørn Oppegaard,AHF,30:31
3,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,31:19
4,Frode Bjerkeli,Privat,32:19
5,Erland Volden,Bislettalliansen,34:15
6,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,34:58
7,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,35:47
8,Ketil Stølen,NOTEAM,38:01
9,Erland Nærby,NOTEAM,41:47
Kjell Martinsen,Lillestrøm bedriftsidrettslag,
 Menn 65-69
1,Geir Engesæter,Bring,32:17
2,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,34:51
3,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,36:35
4,Sverre Lang,Romerike Runners Team,41:45
Thor W. Larsen,NOTEAM,
Trygve Haug,Romerike Runners Team,
Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,31:20
2,Ivar Egeberg,Blaker IL,33:52
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,35:44
4,Arne Ingelsrud,Sporveien,36:17
5,Finn Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,39:10
6,Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners Team,40:40
7,Ole Jonny Sørensen,HFIK,41:05
8,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,43:46
Vidar Sørum,Romerike Runners Team,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Bror Smedsrud,Hadeland,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,31:21
Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,
 
 
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
november 2020
november 2020
 mtotfls
442627282930311
452345678
469101112131415
4716171819202122
4823242526272829
4930123456
november    2020
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel