Lørenskog Friidrettslag
Resultater Vinterkarusellen 5 løp Bjørkelangen   Resultater Vinterkarusellen 5 løp Bjørkelangen
Dato: 06.01.2018

 
 
 
 
 
Det ble løpt fort på Bjørkelangen idag. Vi kan ikke finne en bedre vinnertid de 10 siste årere med dagens vinntertid av Mads Waaler med tiden 26.22 
 
 
 
Resultatliste Bjørkelangen ,06.01.2018
Lokal Arrangør AHF Friidrett
 
 
 Kvinner 23-34
1,Trine Torsrud,NOTEAM,36:16
 Kvinner 35-39
1,Helene Pham,NOTEAM,42:20
2,Carina Stubberud,NOTEAM,45:30
3,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,45:58
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,31:42
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,33:41
3,Mathilde Rutle,24fitclub Marikollen,44:30
4,Linn Skaalerud,NOTEAM,46:11
5,Tove Berg,Blaker IL ,46:16
 Kvinner 45-49
1,Monica Nyheim,Bil Ahus,40:34
2,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,41:38
3,Anne Woldmo,Harestua,44:12
4,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,44:23
5,Iren Bang,NOTEAM,46:15
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,35:09
2,Ann-Heidi  Scharing,Halmsås og Omegen Skiklubb,35:50
3,Sissel Johansen,NOTEAM,46:08
Kvinner 55-59
1,Våril Bendiksen,NOTEAM,43:30
Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,
 Kvinner 60-64
1,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik,45:43
Anne Karin  Brandt,NOTEAM,
 Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,44:46
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,57:47
Elisabeth Engø,NOTEAM,
 Menn 12-13
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,NOTEAM,40:59
 Menn 14-15
1,Tage Pedersen,Skedsmo fotballklubb,40:16
 Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,31:01
2,Sigurd Sporild  Breievne,NOTEAM,34:10
 Menn 18-19
1,Fredrik Jensløkken Gullord,NOTEAM,39:19
 Menn 23-34
1,Mads Waaler,NOTEAM,26:22
2,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,26:52
3,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,28:11
4,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,31:03
5,Robert Bue,Marnardal IL,31:46
6,Håvard Husby,NOTEAM,32:41
7,Atle Sletten,NOTEAM,36:25
 Menn 35-39
1,Glenn Røisgaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,27:59
2,Anders Brænna,NOTEAM,31:21
3,Morten Engen,Blaker IL ,32:17
4,Tom-Vegard Olufsen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,32:22
5,Magnus Søby Markhus,Bjørkelangen SF,33:06
6,Bent Ulseth,Aurskog-Høland Triatlon,33:11
7,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,35:02
8,Tommy Nilsen,AFSK,36:43
9,Stian  Svendsen,Bjørkelangen SF,37:28
10,Kenneth Bergersen,Bjørkelange SF,37:31
11,Even Nordmo,No Future,39:03
12,Lars Gjøran Back,Fagforbundet Oslo,39:42
13,Arnold  Slåen,Aim Norway ,52:26
 Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv IL friidrett,27:46
2,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,32:49
3,Jørgen Andreas Michaelsen,Rye Sp.Kl.,34:06
4,Christian  Andersen,team Andersen ,39:22
5,Jørn Inge Bunes,Bjørkelangen,43:52
 Menn 45-49
1,Espen Skrimstad,NOTEAM,34:47
2,Jan-Åke Jørgensen,NOTEAM,35:23
3,Raymond Pedersen,NOTEAM,35:34
4,Per Ivar  Holsengen,Raumnes & Årnes IL,38:47
5,Lars Jørgen Skaret,AHF,38:50
6,Yngve Sporild  Breievne,NOTEAM,42:03
 Menn 50-54
Menn 50-54
1,Steinar Lien,Oppegård IL,33:31
2,Nils Erik Lillesæter,SKBIL,37:12
3,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,37:34
4,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,39:24
5,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,39:31
6,Ole Kristian Brastad,Bøler IF - Friidrett,41:45
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,35:07
2,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,35:38
3,Eirik Tørstad,Gamleveien Road Runners,36:37
4,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,39:13
5,Knut Bøvre,NOTEAM,39:30
6,Øyvind  Overrein,NOTEAM,43:07
Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,
Modolv Ranheim,Romerike runners team,
 Menn 60-64
1,Leif Damsgård,FFI Bil,36:03
2,Asbjørn Oppegaard,AHF,36:54
3,Marino Øien,BILpost,40:17
4,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,41:26
5,Ketil Stølen,SINTEF,42:53
6,Sverre Lang,Akershus krets,47:06
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,
Thor Larsen,NOTEAM,
 Menn 65-69
1,Leif Arne Lundhagen,S.H.I.U.L,37:19
2,Gaute Bakken,Bjerke IL,37:42
3,Ivar Egeberg,Blaker IL ,38:08
4,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,40:15
5,Rolf Meek,Romerike Friidrett,40:59
6,Sigurd Steensæth,NOTEAM,41:49
7,Peder Back,Aurskog Høland ,42:34
8,Trygve Haug,Romerike runners team,43:02
9,Ottar Arnold Eide,NOTEAM,45:41
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,34:19
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,37:19
3,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,38:32
4,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,42:49
5,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveien ,43:18
6,Gunnar Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,43:22
7,Ole Jonny Sørensen,HFIK,45:35
Finn Løkeberg,AHF,
Arne Luke,Ull/Kisa IL,
 Menn 75-79
1,Henning  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,56:47
Per Olav Anthonsen,Nittedal IL,
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
<<<september 2018>>>
september 2018
 mtotfls
35272829303112
363456789
3710111213141516
3817181920212223
3924252627282930
401234567
september    2018
Sponsorer 2018
 
 
 
https://strommensparebank.no/
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel