Lørenskog Friidrettslag
Resultater Vinterkarusellen 10 løp Lørenskog 2020  Resultater Vinterkarusellen 10 løp Lørenskog 2020
Dato: 07.03.2020


Bilder: https://photos.app.goo.gl/1x5CBVuum7hQ2b9m8


Resultatliste VK Karusellen Lørenskog,07.03.2020
 Kvinner 12-13
1,Lilje Lopes Patey,BUL, IL i,20:13
 Kvinner 23-34
1,Josephine Falkenberg Olsson,Vidar, Sportsklubben,18:43
2,Eva Marie Bakke,Vidar, Sportsklubben,19:40
3,Line Askheim,NOTEAM,19:45
4,Hilde Visthoff Drange,Gneist,IL,19:52
 Kvinner 35-39
1,Turid Spilling,NOTEAM,24:21
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,20:07
2,Ruth Halsne,NOTEAM,24:44
3,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,26:19
4,Tove Marie Berg,Blaker IL,27:01
5,Linn Skaalerud,NOTEAM,27:08
6,Camilla Tveiten Engeland,IFE-BIL,27:11
7,Celina Pham,NOTEAM,29:06
8,Trine Owesen-Lein,NOTEAM,29:41
 Kvinner 45-49
1,Monica Nyheim,BILAhus,23:27
2,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune,24:21
3,Marianne Aagedal,NOTEAM,29:50
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:11
2,Kristin Sandberg,NOTEAM,24:30
 Kvinner 55-59
1,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,26:02
2,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,26:57
3,Trine Noven,Lørenskog Friidrettslag,29:48
 Kvinner 60-64
1,Bente Lie,Bislettalliansen,26:05
Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag,
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rusli,Lørenskog FIL,35:31
 Menn 14-15
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,Lørenskog skiklub,20:07
2,Aksel Stanger,lørenskog skiklubb,20:09
3,Vemund Sporild Breievne,NOTEAM,23:10
 Menn 16-17
1,Sander Dybwad Matiesen,SK Vidar,16:53
2,Einar Lahuag,Team Nedre Romerike,18:17
3,Sarvin  Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,19:11
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,16:31
2,Mats Kristoffersen,SK Vidar,16:45
3,Torbjørn  Grønningen,Lørenskog Cykelklubb,17:35
4,Edvard Synnes,NOTEAM,19:25
5,Kristian Skaar,NOTEAM,19:30
6,Martin Brandal,NOTEAM,19:43
7,Bernhard Torbjørnsen,Sagene,20:43
7,Ole-Martin Nygaard,Finanstilsynet,20:43
9,Kristoffer Bruun,NOTEAM,25:34
 Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,18:39
2,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,21:55
3,Anders Rød Bilgrei,NOTEAM,24:55
 Menn 40-44
1,Kenneth Pham,Oppegård IL,18:00
2,Ole Østbakken,Østbakken AS,19:57
3,Aleksander Johnsen,Oppsal IF,20:52
4,Christian Andersen,Team Andersen,23:21
5,Bjørn Serkved,NOTEAM,23:44
6,Kim Nordbø,Bislettalliansen,24:05
7,Lars-Gôran  Bâck,Fagforbundet,25:05
 Menn 45-49
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,19:41
2,Per Ivar Holsengen,Raumnes & Årnes IL,21:00
3,Raymond Pedersen,Nedre Romerike Vann og Avløpssel,21:03
3,Tom  Bergan,Fet Skiklubb,21:03
5,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,21:59
6,Steinar Wølner,NOTEAM,22:33
7,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,23:08
8,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,26:26
 Menn 50-54
1,Per Kåre Langlo,NOTEAM,18:11
2,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,22:16
3,Terje Morstøl,Albatross IL,22:19
4,Dan Boye Nilsen,Romerike Ultraløperklubb,22:30
5,Geir Sandberg,Nittedal IL,22:42
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Rolf Arild Myran,NOTEAM,20:03
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,20:09
3,Steinar Lien,Oppegård IL,20:23
4,Geir Noven,Lørenskog Friidrettslag,22:28
5,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,24:01
6,Eirik Tørstad,Follo Løpeklubb,24:23
7,Carlos Da Silva,NOTEAM,24:50
 Menn 60-64
1,Frode Bjerkeli,Privat,22:01
2,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,22:04
3,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,23:13
4,Erland Volden,Bislettalliansen,23:28
5,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,23:49
6,Ketil Stølen,NOTEAM,25:23
7,Erland Nærby,NOTEAM,28:56
 Menn 65-69
1,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,23:39
2,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,25:34
3,Gunnar Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,25:41
4,Marino Øien,BILpost,25:49
5,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,26:29
6,Trygve Haug,Romerike Runners Team,27:12
7,Sverre Lang,Romerike Runners Team,32:00
Thor W. Larsen,NOTEAM,
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,22:02
2,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:37
3,Arne Ingelsrud,Sporveien,25:11
4,Finn Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,26:30
5,Bror Smedsrud,Hadeland,27:03
6,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,30:28
7,Dag Erichsrud,NOTEAM,34:05
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,22:36
Per O. Anthonsen,Anklev Woggers,
Arne Jon Luke,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,
 Menn 80-84
Lyder Alnes,Lørenskog,, 
 
Resultatliste pr tid: /Filer/2020/mars/Resultatliste_TID.pdf
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
november 2020
november 2020
 mtotfls
442627282930311
452345678
469101112131415
4716171819202122
4823242526272829
4930123456
november    2020
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel