Lørenskog Friidrettslag
Resultater Lørenskogløpet 2019  Resultater Lørenskogløpet 2019
Dato: 26.10.2019
Resultater fra årets Lørenskogløp finnner man her:

 
 
 


 
 
 Det kan noteres ny løyperekord i kvinneklassen da  Heidi Dietrichson Pharo, Bøler løp på  1:17:22 
 


Dagens vinner Frode Stenberg løp 3 sekunder raskere for 2 år siden men da gikk hele løypa på asfalt.
 
Halvmaraton: 
 
Resultatliste LørenskogLøpet 2019,26.10.2019
 Kvinner 23-34
1,Heidi Dietrichson Pharo,Bøler IF,1:17:22
2,Marthe Katrine Myhre,Lillehammer IF,1:19:17
3,Karoline Næss,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:20:50
4,Ley Muller,Vidar, Sportsklubben,1:21:26
5,Kristine Smaadal,NOTEAM,1:25:15
6,Julie Aspesletten,Stavanger Friidrettsklubb,1:26:45
7,Tea Sætereng,Oslostudentenes IK,1:26:51
8,Eva Marie Bakke,Vidar, Sportsklubben,1:31:16
9,Ingrid Sørheim,Løpeklubben lett på labben,1:39:46
10,Solveig Emilie Olsen,NOTEAM,1:48:14
11,Pernille Ringstad,Løpeklubben lett på labben,1:49:15
12,Anne Sand Ibenholt,Strømmen IF,1:50:19
13,Kristina Hjulstad,NOTEAM,1:51:38
14,Julie Marie Sørgård,Rye Sp.Kl.,2:04:20
15,Anniken  Bunæs,NOTEAM,2:36:30
 Kvinner 35-39
1,Elisabeth Borgersen,NOTEAM,1:31:41
2,Gunhild Maria Hugdal,NOTEAM,1:36:13
3,Anine Hegre,Tyrving IL,1:42:58
4,Kristina Eid,NOTEAM,1:45:43
5,Cathrine Thorleifsson,NOTEAM,1:47:13
6,Heidi Sand Ibenholt,Akershus krets,1:55:06
7,Celina Pham,NOTEAM,2:11:24
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,1:24:47
2,Hanne Kristiansen-Haugland,Bøler IF Friidrett,1:28:36
3,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,1:31:40
4,Jenny Toftner,IL BUL,1:39:36
5,Marianne Braut Eikrem,NOTEAM,1:40:56
6,Helene Pham,NOTEAM,1:49:35
7,Margrete Ronge,Bil Ahus,1:57:17
8,Kamilla Thoresen,NOTEAM,2:02:01
9,Marit Dovland Lund,NOTEAM,2:05:15
10,Jeanett Bergan,NOTEAM,2:07:27
 Kvinner 45-49
1,Janicke Bråthe,Follo Løpeklubb,1:30:25
2,Anne Renate Bergtun,Asker Sk. Friidrett,1:44:07
3,Ingvild  Aurdal,NOTEAM,1:46:20
4,Kirsi P Marken,NOTEAM,1:48:37
5,Anne Woldmo,Team Kondis,1:51:08
6,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune,1:54:09
7,Hege Heier,NOTEAM,1:58:52
8,Jeanette Aurdal Aarstad,Romerike Ultraløperklubb,2:03:24
9,Cathrine Løvdahl,Strømmen Sparebank,2:19:40
10,Kristin Hygen,NOTEAM,2:41:39
 Kvinner 50-54
1,Hanna Blom Breivik,Kongsberg Idrettforening,1:36:34
2,Sidsel Mohn,IL Bevern Friidrett,1:38:34
3,Eli Trosterud,Akershus krets,1:51:50
4,Beate Sonesen,NOTEAM,1:52:06
5,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,1:59:03
6,Hilde Lyngrot,NOTEAM,2:05:15
 Kvinner 55-59
1,Ingvild Aaløkken,NOTEAM,1:54:48
2,Gry Knudsen,Bislettalliansen,1:56:29
3,Våril  Bendiksen,Skedsmo vgs,2:00:55
4,Anne-Berit  Bunæs,team Bunæs,2:14:47
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden  Rusli,Lørenskog FIL,2:47:18
 Menn 12-13
1,Aksel Stanger,lørenskog skiklubb,1:45:00
 Menn 14-15
1,Vemund Sporild Breievne,NOTEAM,1:55:16
 Menn 16-17
1,Mats Stavdal  Andreassen,NOTEAM,1:41:29
 Menn 18-19
1,Sigurd Sporild Breievne,NOTEAM,1:34:46
 Menn 20-22
1,Henrik Løberg,NOTEAM,1:58:16
 Menn 23-34
1,Frode  Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,1:09:25
2,Thomas Asgautsen,Stavanger Friidrettsklubb,1:12:29
3,Sean Monaghan,OSI,1:16:28
4,Fredrik Schwencke,IF Kamp/Vestheim,1:16:30
4,Gard Ringstad,Breikallen Sportsklubb,1:16:30
6,Haakon Engelsen Berg,Bøler IF,1:16:38
7,Andreas Hamborg,NOTEAM,1:19:08
8,Dan Johnsen,NOTEAM,1:20:10
9,Ivar Hesselberg Indby,Oslostudentenes IK,1:20:35
10,Birger Solfjeld Pedersen,NOTEAM,1:20:58
11,Lars Vincent Andersen,Oslostudentenes IK,1:21:39
12,Jon Krogvold,NOTEAM,1:22:45
13,Torbjørn Grønningen,NOTEAM,1:23:26
14,Ole Martin Nilsen Synnes,Akershus krets,1:23:39
15,Truls Dahlsveen,Rye Sp.Kl.,1:24:17
16,Kristian Skaar,NOTEAM,1:25:08
17,Jonas Nielsen,Team Oslo Sportslager,1:25:58
18,Jørgen Hoff Amundsen,NOTEAM,1:29:05
19,Håkon Hovland,Hvam IL,1:30:01
20,Terje Brudal,NOTEAM,1:30:08
21,Arne Trønnes,Høybråten og Stovner IL,1:30:26
22,Jan Schneider,Oslostudentenes IK,1:31:55
23,Pål Billington,NOTEAM,1:32:17
24,Theodor Vendrig,Team Drus,1:32:26
25,Ole Johansson,Mossekråkane,1:34:32
26,Martin Heggedal,Lillehammer Skiklub,1:34:59
27,Stian Saarinen Nilsen,NOTEAM,1:35:17
28,Mats Martinius B. Liland,NOTEAM,1:37:26
29,Joachim Pettersen,NOTEAM,1:38:47
30,Steffen Bunæs,NOTEAM,1:42:03
31,Martin Brandal,NOTEAM,1:42:08
32,Thomas Prøis,NOTEAM,1:46:42
33,Mats Myrvold,Rye Sp.Kl.,1:54:17
34,Bjørn Kristian Liråk,NOTEAM,1:55:07
35,Tommy Nysted,Privat,1:59:11
36,Kristoffer Bruun,NOTEAM,1:59:22
37,Kim Ingebretsen,LCK Tri,2:03:54
 Menn 35-39
1,Vegard Østli,NOTEAM,1:15:56
2,Trond Smaadahl,SoonLøp,1:23:30
3,Andreas Berg,Rondellen løpeklubb,1:27:44
4,Bjørnar Hornes,Vik IL,1:28:30
5,Kim Haug,NOTEAM,1:28:41
6,Kjetil Nordengen,NOTEAM,1:29:33
7,Kenneth Thunshelle Wiig,Soon Løp,1:29:37
8,Alexander Liland,Eiendoms- og byfornyelsesetaten,1:30:41
9,Erlend Ofte Arntsen,Bloodtrails,1:32:31
10,Joackim Løken,NOTEAM,1:33:36
11,Daniel Kostrzewski,Akershus krets,1:36:50
12,Trond  Sætha,Lørenskog Friidrettslag,1:38:34
13,Andreas Eikli,NOTEAM,1:39:20
14,Tommy Sand,Foss Event AS,1:39:28
15,Lars Erik Andersen,Akershus krets,1:42:36
16,Stian Lund,Nedre Romerike Vann & Avløpssels,1:47:29
17,Tommy Melby,NOTEAM,1:49:31
18,Eirik Lehre,NOTEAM,2:12:36
 Menn 40-44
1,Øivind Mehus Sjursen,Bøler IF,1:15:03
2,Børge Andreassen,Follo Løpeklubb,1:26:07
3,Kenneth Pham,Oppegård IL,1:26:12
4,Thomas Keilman,NOTEAM,1:27:06
5,Tomas Nydal,Stovnerkameratene,1:31:05
6,Mathias Berntsen,Sørkedalens IF,1:31:10
7,Svein Kvamme Bergum,Løpekompaniet,1:34:52
8,Christian Brodshaug,Løpekompaniet,1:34:59
9,Kim Berg-Olsen,NOTEAM,1:35:03
10,Thor Bøckman,Team Tynne Bein,1:36:04
11,Morten  Buer,NOTEAM,1:37:58
12,Fredrik Myhrer Andersen,Akershus krets,1:39:50
13,Andreas Christensen,NOTEAM,1:42:04
14,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,1:42:11
15,Terje Gulbrandsen,Vålerenga ski,1:42:53
16,Geir-Inge Hanssen,NOTEAM,1:43:03
17,Thomas Pettersen,NOTEAM,1:49:03
18,Christian Thoresen,NOTEAM,1:49:24
19,Are Stockmann,NOTEAM,1:52:25
20,Rolf-Tore Jakobsen,NOTEAM,1:53:27
21,Bjørn  Serkved,NOTEAM,1:54:05
22,Geert-Jan Verhoven,NOTEAM,1:54:55
23,Daniel Cordero,NOTEAM,2:02:14
 Menn 45-49
1,Johan- Jørgen Lindgaard- Strømberg,Vidar, Sportsklubben,1:11:40
2,Dominic Anthony Hoff,Bøler IF,1:16:24
3,Ole Andre Hagen,Rustad IL,1:18:03
4,Jon Ilseng,Bøler IF Friidrett,1:18:52
5,Harald Hjelmseth,NOTEAM,1:20:33
6,Morten Dahl,Drøbak-Frogn IL,1:24:08
7,Arve Angen,NOTEAM,1:24:35
8,Trond Kjølstad,IF Kjekkas,1:25:08
9,Rune Romnes,Skarphedin, Idrettslaget,1:27:47
10,Sindre Frøysaa,NOTEAM,1:28:47
11,Raymond Pedersen,Nedre Romerike Vann og Avløpssel,1:30:59
12,Jørgen Johannessen Kind,Aurskog/Finstadbru SK,1:31:01
13,Truls Wagener,Høybråten og Stovner IL,1:31:52
14,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,1:33:37
15,Kyrre Gran,NOTEAM,1:34:38
16,Freddy Standal,NOTEAM,1:35:24
17,Jaan Ivar Semlitsch,NOTEAM,1:35:34
18,Odd idar Gulbrandsen,NOTEAM,1:37:38
19,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,1:37:41
20,Knut Mcguire,NOTEAM,1:38:21
21,Morten Solfjeld Jensen,Morten's running club,1:41:42
22,Harald Bye,Akershus krets,1:42:08
23,Per Ivar Holsengen,Raumnes & Årnes IL,1:42:28
24,Carsten Stævne Bech,Romerike Ultraløperklubb,1:42:58
25,Stig Torp,Romerike Ultraløperklubb,1:45:51
26,Jon Erik Høgåsen,NOTEAM,1:50:55
27,Bjørn Lodvar Larsen,NOTEAM,1:55:23
28,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,1:56:50
 Menn 50-54
1,Arne Sunde,Oslofjord triatlon,1:23:34
2,Joachim Reitan,Lørenskog og Rælingen kappsvømme,1:24:32
3,Gjermund Øydvin,NOTEAM,1:29:39
4,Ragnar Bye,Ellingsrud IL,1:30:52
5,Frode Georgsen,Rådtassene,1:31:20
6,Trond Lyngaas,Akershus krets,1:31:56
7,Arvin Patel,BUL, IL i,1:32:47
8,Floretin Elger,NOTEAM,1:34:31
9,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,1:35:18
10,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,1:39:10
11,Dan Boye Nilsen,Romerike Ultraløperklubb,1:47:20
12,Lennhart Wolgramm,NOTEAM,1:54:15
13,Per Morten Hjemgård,SK Rye Tritalon,1:54:30
 Menn 55-59
1,Are Aarebrot,kjelsås,1:23:08
2,Pål Simonsen,Akershus krets,1:30:05
3,Jarle Pettersen,Akershus krets,1:30:08
4,Steinar Lien,Oppegård IL,1:34:26
5,Ole Jacobsen,NOTEAM,1:37:35
6,Terje Sundfjord,NOTEAM,1:43:15
7,Trond Kiserud,LSK,1:43:16
8,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,1:48:43
9,Carlos Da Silva,NOTEAM,1:55:45
 Menn 60-64
1,Vidar Blegeberg,NOTEAM,1:35:33
2,Wayne Stebbing,Akershus krets,1:41:18
3,Hans Schwencke,IF Kamp/Vestheim,1:42:45
4,Frode Bjerkeli,Privat,1:44:46
5,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS O/A,1:47:14
6,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:55:33
7,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,1:59:15
8,Ketil Stølen,NOTEAM,2:00:12
9,Anders Harald Liland,KPMG Puls,2:00:17
 Menn 65-69
1,Jahn Bakke,NOTEAM,1:45:20
2,Gunnar Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,1:53:54
3,Trygve Haug,Romerike Runners Team,2:06:04
 
5km 
Resultatliste LørenskogLøpet 2019 5 km,26.10.2019
 Kvinner 12-13
1,Sofie Katana Dromnes,Driv IL,35:52
 Kvinner 16-17
1,Maya Bergh,NOTEAM,28:39
2,Synne Mangen,Akershus krets,29:10
 Kvinner 23-34
1,Kirsti Kolsth,Aurskog-Høland Friidrettslag,22:51
 Kvinner 35-39
1,Weronica Bergum,Privat,22:48
2,Camilla Tveiten Engeland,IFE-BIL,28:33
 Kvinner 40-44
1,Trine Owesen-Lein,NOTEAM,30:04
2,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,32:52
3,Monica Røsler,Driv IL,35:52
 Kvinner 45-49
1,Monica  Holsengen,Raumnes & Årnes IL,25:01
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:22
2,Kristin Sandberg,NOTEAM,27:13
3,Beate Olsen,NOTEAM,32:15
 Kvinner 55-59
1,Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike Runners Team,29:46
 Kvinner 60-64
1,Bente Lie,Bislettalliansen,27:10
Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag,
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,35:59
 Menn 12-13
1,Noah Jacobsen,Akershus krets,21:42
2,Philip Gulbrandsen,KFUM Kam. Oslo,22:50
3,Emil Hansen Båtnes,Skedsmo skiklubb,24:32
4,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,26:46
5,Are Stockmann,NOTEAM,28:23
6,Daniel Dimebak Dromnes,Driv IL,32:23
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:18
2,Even Høgnes Oppegaard,Aurskog-Høland Friidrettslag,17:55
3,Jan Erik Pedersen,Sh-Bygg,22:07
4,Johan Ravn,Akershus krets,22:50
 Menn 35-39
1,Kim Nordbø,Bislettalliansen,26:14
2,Arnold Slåen,Kongsberg Aviation,30:56
 Menn 40-44
1,Ole Kristian Løke,Aas-Jacobsen Bil,21:36
2,Bård Jacobsen,Akershus krets,21:45
3,Christian Andersen,Team Andersen,25:16
 Menn 45-49
1,Trond Wangen,NOTEAM,22:31
2,Espen Løke,NOTEAM,23:53
3,Steinar  Wølner,NOTEAM,24:28
4,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,24:32
5,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,26:47
 Menn 50-54
1,Asbjørn Årøen,NOTEAM,29:17
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,22:06
2,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,22:09
3,Johnny Ravn,Akershus krets,25:11
4,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,25:34
5,Eirik Tørstad,Follo Løpeklubb,25:45
 Menn 60-64
1,Asbjørn Oppegaard,AHF,20:57
2,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,22:55
3,Erland Volden,Bislettalliansen,24:50
4,Marino Øien,BILpost,26:52
5,Erland Nærby,NOTEAM,29:47
Kjell Martinsen,Lillestrøm bedriftsidrettslag,
 Menn 65-69
1,Geir Engesæter,Bring,23:02
2,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,24:28
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:51
4,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,25:33
5,Sverre Lang,Romerike Runners Team,30:33
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,23:18
2,Arne Ingelsrud,Sporveien,25:36
3,Finn  Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,27:30
4,Ole Jonny Sørensen,HFIK,28:02
5,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,29:30
Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners Team,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,23:10
Lyder Alnes,Lørenskog,
 Menn 80-84
1,Henning Høgheim,Ull/Kisa,32:11
 
 
 
 
 
 
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
<<<november 2019>>>
november 2019
 mtotfls
4428293031123
4545678910
4611121314151617
4718192021222324
482526272829301
492345678
november    2019
Sponsorer 2018
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel