Lørenskog Friidrettslag
Resultater 9.løp Lillestrøm Vinterkarusellen  Resultater 9.løp Lillestrøm Vinterkarusellen
Dato: 03.03.2022
Resultatliste Lillestrøm  Vinterkarusell,03.03.2022
 Kvinner 23-34
1,Helene Lillekvelland,NOTEAM,40:04
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,29:44
 Kvinner 45-49
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,27:19
2,Helene Pham,NOTEAM,36:36
 Kvinner 60-64
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team/Team Halls,34:49
Kari Jensen,Romerike Runners,
 Kvinner 65-69
Inger Marie Vinje,NOTEAM,
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M Blomdal,Lørenskog Kommune,1:02:00
Inger Berntzen,Fet Friidrettsklubb,
 Menn 12-13
1,Andreas Lade,Sørum Il ,32:01
 Menn 23-34
1,Erik Sydtangen,NOTEAM,27:35
2,Martin Brandal,NOTEAM,27:50
3,Peder Bjugn,Romerike Runners Team,28:21
 Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,28:07
 Menn 40-44
1,Bendik  Hegna,Lørenskog Friidrettslag,25:21
2,Lars-Göran Bäck,IL Koll,33:53
 Menn 45-49
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,29:49
2,Christian Andersen,Team Andersen,36:53
 Menn 50-54
1,Christian Kjøde,NOTEAM,31:21
2,Geir Lundell,Team Jumbo,34:10
3,Knut Hodnebrog,Blomsterringen,34:30
4,Lars Jørgen  Skaret,Aurskog - Høland Friidrettslag -,34:34
5,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,38:21
 Menn 55-59
1,Sverre Gunnar Brunstad,Lørenskog Friidrettslag,26:59
2,Steinar Lien,Oppegård IL,31:21
3,Knut  Woldvik,NOTEAM,36:03
4,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,36:41
5,Kristian Kaltenborn,Oppegård IL,37:20
6,Asbjørn Årøen,NOTEAM,45:10
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 60-64
1,Per  Kolstad,A-H-F,31:01
2,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,37:28
3,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,37:36
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,37:57
5,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,39:09
6,Erland Nærby,Akershus krets,43:13
Åge Jensen,Romerike Runners,
 Menn 65-69
1,Geir Engesæter,NorLog Thermo,30:11
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,30:15
3,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,32:43
4,Jahn Bakke,NOTEAM,35:29
5,Peder Bäck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,36:37
6,Ketil Stølen,NOTEAM,38:46
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,41:25
8,Sverre Lang,Akershus krets,43:07
Yngvar Kirkerud,Romerike Runners Team,
Thor W. Larsen,Akershus krets,
Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,33:16
2,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,33:19
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,34:36
4,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,35:05
5,Arne Langseth,A-H-F,36:00
6,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,39:46
Vidar Sørum,Romerike Runners Team,
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,
Trygve Haug,Romerike Runners Team,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,35:14
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,38:29
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,43:10
4,Finn  Løkeberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,43:14
5,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,43:38
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
 
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
mai 2022
mai 2022
 mtotfls
172526272829301
182345678
199101112131415
2016171819202122
2123242526272829
22303112345
mai    2022
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel