15.02.2018
author Morten Nordli

Vinterkarusellen 8.løp Årnes 2018

Vinterkarusell 8.løp Årnes 15/2-2018
Lokal Arrangør: Raumnes & Årnes
 
 Resultatliste Årnes,15.02.2018
 Kvinner 23-34
1,Paulina Chybinska,Spenst Årnes,13:12
2,Trine Torsrud,NOTEAM,13:24
3,Camilla Slåtsveen,Team Ocr Norway,13:45
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,11:46
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,12:35
 Kvinner 45-49
1,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,16:11
 Kvinner 50-54
1,Ann-Heidi  Scharing,Halmsås og Omegen Skiklubb,12:53
2,Eva Haukeland,NOTEAM,18:05
 Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,17:23
 Kvinner 60-64
1,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik,17:14
 Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,22:45
 Menn 12-13
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,NOTEAM,14:48
 Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,11:33
 Menn 23-34
1,Eirik Totland Pettersen,2150 Kondisjonidrettslag,11:54
2,Daniel Gullerud,Bil Ahus,15:16
 Menn 35-39
1,Magnus Søby Markhus,Bjørkelangen SF,12:33
2,Lasse Wallin,Team Ocr Norway,14:12
3,Lars Gjøran Back,Fagforbundet Oslo,14:59
4,Arnold  Slåen,Aim Norway ,17:39
 Menn 40-44
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,11:52
2,Jarle Waldemar,NOTEAM,13:19
3,Steinar Wølner,NOTEAM,13:54
3,Christian  Andersen,team Andersen ,13:54
 Menn 45-49
1,Espen Skrimstad,NOTEAM,12:41
2,Raymond Pedersen,NOTEAM,13:31
 Menn 50-54
1,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,13:34
2,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,14:10
3,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,14:45
4,Erland Volden,NOTEAM,15:24
5,Kåre Svensson,Uio BIL,16:02
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 55-59
1,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,13:52
2,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,14:42
 Menn 60-64
1,Leif Damsgård,FFI Bil,13:33
2,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,15:30
3,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,15:37
4,Erland Nærby,NOTEAM,16:35
 Menn 65-69
1,Geir  Engesæter,Bring,13:34
2,Ivar Egeberg,Blaker IL ,13:49
3,Leif Arne Lundhagen,S.H.I.U.L,14:00
4,Kjell Johansen,NOTEAM,14:51
5,Peder Back,Aurskog Høland ,16:42
Arne Langseth,A-H-F,
Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,13:00
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,13:47
3,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,14:09
4,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,14:11
5,Odd Arne Døskeland,Privat,15:32
6,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,15:56
7,Bror Smedsrud,Hadeland FIK,16:26
8,Finn Løkeberg,AHF,16:40
9,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveien ,17:03
10,Ole Jonny Sørensen,HFIK,17:46
Arne Luke,Ull/Kisa IL,
Gunnar Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Per Olav Anthonsen,Nittedal IL,19:56
2,Henning  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,21:56
3,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,24:12
 


Dette innholdet er skrevet ut fra www.lorenskogfil.no