28.10.2017
author Morten Nordli

Resultatliste Lørenskog Halvmaraton 2017

Det ble løpt fort på Lørenskog idag. Frode Stenberg og Jonas Lurås Hammer løp sammen største parten av løpet men helt på slutten løp Frode Stenberg ifra. Vinnertiden ble 1:09:22 mens Jonas Lurås Hammer kom inn på 1:09:27. Bra framgang av Frode Stenberg som for 3 år siden brukte 7 minutter mer på samme runde.
 
Vinner av damklassen ble Marthe Katrine Myhre med tiden 1:21:33
 
Resultatliste 6 km
Resultatliste 21km 

Resultatliste KM  
 
 
Omtale på andre nettsider:
http://www.sportsmanden.no/archives/40150 
 
https://www.kondis.no/frode-stenberg-og-marte-myhre-vant-loerenskog-halvmaraton.6048538-127676.html 
 
 
 
 
 
 
 
 
Resultatliste Lørenskog Halvmaraton,28.10.2017
 Kvinner 16-17
1,Amalie Stævne Bech,NOTEAM,2:10:16
 Kvinner 20-22
1,Tonje Marie Bergem,Kristiansand Løpeklubb,1:33:10
2,Heidi Syversen,NOTEAM,1:46:59
3,Alexandra Moen Paladino,Lørenskog Friidrettslag,1:52:38
4,Veronica Søgaard,NOTEAM,2:07:42
 Kvinner 23-34
1,Marthe Katrine Myhre,Vind IL,1:21:33
2,Kristine Smaadal,NOTEAM,1:28:38
3,Urd Vindenes,Oslostudentenes IK,1:32:04
4,Anine Hegre,Team Sportsmanden,1:46:06
5,Ida Salberg,Spårti,1:49:42
6,Madelen Aas Hogstad,NOTEAM,2:05:45
 Kvinner 35-39
1,Silje Eklund,Totenåsen Løp,1:23:25
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,1:34:57
3,Helene Pham,NOTEAM,1:49:08
4,Malgorzata Ewa Zybura,NOTEAM,1:50:17
5,Tonje Seim-Wikse,NOTEAM,1:53:03
6,Marie Hasle Sørensen,Trasopgrenda IL,1:53:20
 Kvinner 40-44
1,Marianne Garmann Ullsand,Vidar, Sportsklubben,1:26:02
2,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,1:27:49
3,Marianne Bruun Lien,NOTEAM,1:39:00
4,Eva Holmstad,Totenåsen Løp,1:42:34
5,Siri Hellevik,Riksrevisjonen,1:44:01
6,Jenny Toftner,BUL, IL i,1:44:33
7,Anna Bruce-Lie,NOTEAM,1:51:23
8,Kamilla Thoresen,NOTEAM,1:53:24
9,Marit Fikke,Kalvøya open water sharks,1:55:23
10,Kirsi Puoliväli-Marken,NOTEAM,2:03:06
11,Polly Nincevic,NOTEAM,2:04:00
12,Mathilde Rutle,24fitclub Marikollen,2:28:53
 Kvinner 45-49
1,Benedicte Bakke,Heming, IL,1:32:10
2,Hanna Blom Breivik,Sandvin, IL,1:38:37
3,Monica Nyheim,Bil Ahus,1:40:42
4,Line Huken Mathiesen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:41:44
5,Hanne Wibe,Team Sportsmanden,1:47:07
6,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,1:54:13
7,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,1:57:00
8,Anne-Line Jursett,NOTEAM,2:06:17
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,1:35:12
2,Ina Strømstad,Fossum IF,1:40:29
3,Kristin Moen,Lørenskog Friidrettslag,1:40:31
4,Anita Paasche,Lillomarka løpegruppe,1:41:35
5,Elisabeth Nes,Heggedal IL,1:48:03
6,Eva Haukeland,NOTEAM,2:12:32
7,Sissel Johansen,NOTEAM,2:13:12
8,Nina Hansen,NOTEAM,2:50:30
 Kvinner 55-59
1,Gry Knudsen,NOTEAM,1:57:24
2,Solbjørg Sørensen,Jutul, IL,2:01:14
3,Våril Bendiksen,NOTEAM,2:02:30
 Kvinner 60-64
1,Torill Bergland,Høvik Jogg/Høvik IF,1:56:29
2,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik,2:02:39
 Kvinner 75-79
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,2:41:54
 Menn 16-17
1,Mads Huken Mathiesen,Ullensaker Skiklubb,1:26:54
2,Fredrik Jensløkken Gullord,NOTEAM,1:28:25
3,Axel Moen Berg,Lørenskog Friidrettslag,1:56:11
 Menn 18-19
1,Amund Moen Berg,Lørenskog Friidrettslag,1:49:40
 Menn 20-22
1,Vemund Lenschow,NOTEAM,1:40:22
 Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,1:09:22
2,Jonas Lurås Hammer,Lørenskog Friidrettslag,1:09:27
3,Lars-Erik Nordby,NOTEAM,1:15:01
4,Bjørnar Slettvåg,Norges Bank,1:17:23
5,Glenn Røisgaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:18:08
6,Olav Hovland,Bodø BAUTA,1:18:13
7,Espen Helgesen,Akershus krets,1:18:55
8,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,1:21:11
9,Fredrik Skalstad,Rye Sp.Kl.,1:22:35
10,Torkel Skare,Osi Friidrett,1:23:29
11,Thorbjørn  Grønningen,Multiconsult Bil ,1:23:31
12,Robert Bue,Marnardal IL,1:23:35
13,Eirik Torsnes Johansen,Asker Sk,1:23:48
14,Jørgen Haugen,NOTEAM,1:27:54
15,Kristian Espeland,Ahus,1:28:38
16,Fredrik Hoff Eriksen,Unilabs Norge AS,1:30:41
17,Anders Brænna,NOTEAM,1:31:37
18,Lars Peter Raknes,K by KAOS,1:31:41
19,Ole Jacob  Michhelsen,NOTEAM,1:34:10
20,Alexander Urnes Johnson,NOTEAM,1:34:14
21,Grzegorz Paletko,Nysa Biega,1:36:03
22,Henrik Walker Moe,BEKK,1:36:25
23,Steffen Bunæs,NOTEAM,1:39:19
24,Lasse Storgaard,NOTEAM,1:39:30
25,Erlend Ofte Arntsen,NOTEAM,1:40:17
26,Daniel Sannum Lauten,NOTEAM,1:42:17
27,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,1:42:56
28,Øyvind Lier,NOTEAM,1:43:09
29,Magnus Gjardar Eidsmo,Bislettalliansen,1:45:07
30,Jostein Engh,Akershus krets,1:48:00
31,Kevin Doan Van,NOTEAM,1:56:12
32,Joakim Bekkåsen,NOTEAM,2:04:54
33,Lasse Mikkolis,NOTEAM,2:18:00
 Menn 35-39
1,Njål Tyssing,Velledalen IL - Friidrett,1:18:07
2,Olav Holden,Valler vgs,1:23:32
3,Steffen Stebbing,NOTEAM,1:23:51
4,Aleksander Stijelja,Team Kjekas,1:24:05
5,Ole Christian Lien,Brandval / Kongsvinger OK,1:26:08
6,Magnus Følling,Ikano Bank,1:28:44
7,Kim Smeby,Kalvøya open water sharks,1:33:54
8,Jon Christopher Knudsen,Lørenskog Skiklubb,1:38:13
9,Joackim Løken,NOTEAM,1:39:03
10,Tom Berger Trondsen,Team COYS,1:39:51
11,Lars-Erik Kindblad,NOTEAM,1:44:49
12,Rene Kjølsrud,Akershus krets,1:47:52
13,Hallvard Stokke,NOTEAM,1:51:47
14,Karl Johan Seim-Wikse,NOTEAM,1:52:56
15,Tor Olav Eikrem,Norsk Energi,1:54:14
16,Kristian Roland,Rye,2:00:56
 Menn 40-44
1,Sven Kilander,Heming, IL,1:14:05
2,Andreas Gossner,Romerike Ultraløperklubb,1:20:39
3,Vegard Brox,Bøler IF - Friidrett,1:23:58
4,Jan Erlend Innselset,Gk Aktiv,1:26:35
5,Hans Christian Ruud,NOTEAM,1:27:17
6,Arno De Jong,Harestua Medisinske Senter,1:27:30
7,Sverre Otto Tofte,Tresfjord IL,1:28:49
8,Ole Morten Korsmo,Kongsvinger IL friidrett,1:29:12
9,Niklas Haugland,Sats Elixia,1:29:17
10,Peder Udnæs,NOTEAM,1:29:33
11,Espen Helskog,NOTEAM,1:29:39
12,Øyvind Raaen,Akershus krets,1:30:42
13,Svein Anders Aarsbog,Aarsbog Fine Dining,1:31:12
14,Håkon Imbsen,Also As,1:31:21
15,Jørgen Andreas Michaelsen,Rye Sp.Kl.,1:33:27
16,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,1:34:35
17,Thomas Stordalen,Røa IL,1:35:04
18,Mike Allcock,NOTEAM,1:37:42
19,Thomas Bjørvåg,NOTEAM,1:39:15
20,Espen Andersen,NOTEAM,1:39:37
21,Thomas Gulbrandsen,Nettavisen,1:41:54
22,Tormod Nyberg,NOTEAM,1:44:03
23,Carsten Stævne Bech,Romerike Ultraløperklubb,1:45:01
24,Jon Erik Høgåsen,Telenor,1:46:00
25,Tomas Torp,Rye Sp.Kl.,1:49:04
26,Steinar Wølner,NOTEAM,1:51:53
27,Helge Bratland,NOTEAM,1:52:27
28,Terje Eliassen,Oppegård IL,2:09:12
29, Frank  Dyrkolbotn,Strømbergs Plast,2:13:13
 Menn 45-49
1,Jon Ilseng,Bøler IF - Friidrett,1:15:01
2,Morten T. Vaagsbø,Rye Sp.Kl.,1:15:02
3,Øyvind Wang,Oppegård IL,1:20:51
4,Neil Dryland,Romerike Ultraløperklubb,1:27:02
5,Scott Owen,Rye Sp.Kl.,1:27:25
6,Frode Rui,Ulefoss IF,1:29:15
7,Ragnar Bye,NOTEAM,1:30:05
8,Jørgen Lien,NOTEAM,1:32:41
9,Trond Nejad-Trondsen,SIB,1:32:46
10,John Tuflått,Lørenskog ck,1:33:25
11,Jørgen Johannesen Kind,Aurskog Finstadbru IL,1:35:04
12,Torfin Olsen,Romerike runners team,1:35:38
13,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,1:38:28
14,Raymond Pedersen,NOTEAM,1:39:25
15,Francesco Terrone,NOTEAM,1:41:00
16,Abdelhalim Boulebtina,NOTEAM,1:41:12
17,Svein Bleken,team Coop,1:42:20
18,Ivar Johannessen,Sandaker,1:42:31
19,Trond Hugubakken,Oslofjord triatlon,1:43:07
20,Gunnar Bjørndal-Riis,Statnett BIL,1:46:07
21,Michael Strømberg,Strømbergs Plast AS,1:53:13
22,Øyvind Hesselberg,Sandaker ski og fotball,1:55:08
23,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,1:55:41
24,Jørn A Aas,Strømmen IF,1:58:33
25,Thomas V. Lorentzen,NOTEAM,2:10:14
 Menn 50-54
1,Jørgen Saxegaard,Team Sportsmanden,1:26:11
2,Roger Eilertsen,Rye Sp.Kl.,1:27:05
3,Arvin Patel,BUL, IL i,1:29:08
4,Florentin Elger,NOTEAM,1:29:12
5,Steinar Lien,Oppegård IL,1:31:06
6,Anders Skånlund,Statnett,1:31:20
7,Sigmund Akselsen,Rye Sp.Kl.,1:32:05
8,Åge Walter Inderdal,Lillehammer,1:33:44
9,Tord-Arve Holmedal,NOTEAM,1:37:16
10,Einar Karlsen,Romerike runners team,1:37:55
11,Håvard brevik,NOTEAM,1:39:39
12,Pål Bela Lampert,AHF - Friidrett,1:41:27
13,Geir Åge Noven,Lørenskog Friidrettslag,1:44:04
14,Mathys Truyen,Lyn SKi,1:44:45
15,Roar Antonsen,Stoke City,1:47:41
16,Tor Arne Samuelsen,NOTEAM,1:49:45
17,Gard Haugland,Skjetten Svømming Triathlon,1:56:58
18,Jostein Arnesen,Diakonhjemme Sykehus,1:59:08
19,Geir Linløkken,Akershus krets,1:59:56
20,Kåre Svensson,Uio BIL,2:14:26
21,Bjørn  Syversbråteten,NOTEAM,2:17:58
 Menn 55-59
1,Håkon Bull,Tjøme Løpeklubb,1:27:11
2,Martin Arntsen,gubbetrim,1:27:36
3,Jarle Pettersen,Ramirent,1:29:31
4,Helge Fjeldstad,Rustad IL,1:31:54
5,Vidar Blegeberg,NOTEAM,1:34:37
6,Erik Nordli,EVRY,1:38:35
7,Knut Ytrehus,Ski IL Friidrett,1:43:25
8,Sten Dagfinn Hallås,Romerike Runners,1:45:06
9,Svein Hansen,Rye Sp.Kl.,1:52:23
10,Jan Erik Rønning,BIL Ahus Løpegruppa,2:00:21
11,Nils Oddvar Skaga,KFUM Kam. Oslo,2:16:26
 Menn 60-64
1,Christophe Tanguy,NOTEAM,1:22:55
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,1:29:53
3,Hans Schwenche,Kamp Vestheim,1:45:18
4,Marino Øien,BILpost,1:57:16
5,Norvald Mo,Stovnerkameratene,2:02:40
6,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,2:07:01
7,Jan-Erik Østlie,NOTEAM,2:50:26
 Menn 65-69
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,1:36:43
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,1:49:54
3,Dag Erichsrud,BUL, IL i,2:15:59
 Menn 70-74
1,Stein  Berget,Lørenskog Friidrettslag,1:50:32
2,Erling Kielland,NOTEAM,2:07:10
 Menn 75-79
1,Henning Høgheim,Ull/Kisa,2:18:23


Dette innholdet er skrevet ut fra www.lorenskogfil.no