07.11.2020
author Morten Nordli

Vinterkarusellen 2019 2.løp Sørum Resultater

 
 Her er resultatene fra dagens løp på Sørum.
19 deltagere har benyttet seg av tilbudet om å løpe en runde i sitt nærmiljø siden det oppfordres til minst mulig sosial kontakt. Dermed var det i underkant av 100 løpere som løp på Sørum
 
 
 
 
 
Resultatliste Sørum løp2,07.11.2020
 8/11 Oppdatert 17:58
Resultatliste Sørum løp2,07.11.2020
 Resultatliste Sørum løp2,07.11.2020
 Kvinner 14-15
1,Frøya Nor Holmsen,Lørenskog Friidrettslag,24:55
 Kvinner 23-34
1,Helene Lillekvelland,NOTEAM,28:17
 Kvinner 35-39
1,Anette Johansen,Haga IF,21:26
2, Weronica  Bergum,NOTEAM,22:04
3,Line Mari Fineidet,Blaker IL,23:30
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,20:16
2,Camilla Marie Manglerøp,Milslukern Sport,22:56
3,Lise Johansen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,24:46
4,Tove Berg,Blaker IL,25:52
Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,
 Kvinner 45-49
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,18:54
2,Kjersti Christina Moody,Romerike Ultraløperklubb,19:46
3,Kari Vik Eines,NOTEAM,20:37
4,Jane Kathrin Johansen,Haga IF,21:22
5,Beate Elvebakk,NOTEAM,23:36
6,Tove Bøhnsdalen,NOTEAM,23:48
7,Lizzy Namuleme Aalberg,Akershus krets,26:14
Helene Pham,NOTEAM,
Toril Nyhagen,NOTEAM,
Beate Holm,Akershus krets,
 Kvinner 50-54
1,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,26:13
 Kvinner 55-59
Våril Bendiksen,Hakadal IL,
 Kvinner 60-64
1,Bente Lie,NOTEAM,25:11
Kari Jensen,Romerike Runners Team,
 Kvinner 80-84
Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 12-13
1,Alfred Nikolaisen,Oppsal IF,24:20
2,Ludvig Sporild Breievne,NOTEAM,31:32
Philip Holmberget,Akershus krets,
 Menn 14-15
1,Olav Gillebo,Sørum IL,20:16
Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,
 Menn 16-17
1,Sondre Martinsen,Nesodden IF,15:57
2,Jonas Kveen,Vidar, Sportsklubben,17:39
3,Vemund Breievne,NOTEAM,22:40
 Menn 20-22
1,Sigurd Sporild   Breievne,NOTEAM,31:32
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,15:43
2,Martin Brandal,NOTEAM,19:12
3,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,19:41
4,Erik Sydtangen,NOTEAM,20:29
5,Anders Kjaer,Adamstuen Løpeklubb,24:02
6,Kristoffer Bruun,NOTEAM,24:20
7,Terje Johansen ,NOTEAM,25:35
 Menn 35-39
1,Morten Engen,Blaker IL,18:17
2,Stian Lund,NOTEAM,21:44
Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,
 Menn 40-44
1,Jon Valvatne,Romerike Runners Team,18:29
2,Lars-Göran Bäck,IL Koll,22:48
3,Stian Svendsen,BSF,23:07
4,Per-Ivar Nikolaisen,Oppsal IF,24:29
Henning Moholdt,Romerike Ultraløperklubb,
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,19:04
2,Sigbjørn Høgne,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:34
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,19:52
4,Trond Hegrenæs,Sørum IL,20:01
5,Mike Allcock,NOTEAM,20:08
6,Christian Kjøde,NOTEAM,20:24
7,Trond Wangen,NOTEAM,22:46
8,Christian Andersen,Team Andersen,23:32
9,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,23:49
Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,
Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,
 Menn 50-54
1,Håkon Helge Hjemly,Sørum IL,17:07
2,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,19:51
3,Espen Skrimstad,NOTEAM,20:28
4,Terje Morstøl,Albatross IL,22:26
5,Knut Hodnebrog,Blomsterringen,22:57
6,Yngve Breievne,NOTEAM,25:18
7,Asbjørn Årøen,NOTEAM,28:46
 Menn 55-59
1,David Saxegaard,Akershus krets,19:17
2,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:46
3,Rolf Myran,NOTEAM,20:21
4,Steinar Lien,Oppegård IL,20:37
5,Dag Frode Bjerke,GK Inneklima,21:10
6,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,21:22
7,Lars Tallhaug,Aurskog - Høland Friidrettslag -,22:39
8,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,23:58
Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
Kåre Svensson,Uio BIL,
 Menn 60-64
1,Kjell Arne Olsen,Lørenskog Friidrettslag,18:14
2,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:47
3,Pål Simonsen,Akershus krets,20:39
4,Glenn Jeppesen,NOTEAM,22:05
5,Leif Damsgård,Akershus krets,22:31
6,Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,22:34
7,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,24:28
8,Øivind Rooth,Romerike Ultraløperklubb,24:58
9,Ketil Stølen,NOTEAM,25:08
Erland Nærby,Akershus krets,
Åge Jensen,Romerike Runners Team,
Kjell Martinsen,Lillestrøm kommune bedriftsidret,
Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,
 Menn 65-69
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,20:09
2,Geir Engesæter,NorLog Thermo,20:39
3,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,22:07
4,Jahn Bakke,NOTEAM,22:15
5,Arne Langseth,A-H-F,23:20
6,Stein T. Dahl,Elixia,23:43
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,23:55
8,Peder Bäck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,25:10
9,Yngvar Kirkerud,Romerike Runners Team,25:31
Thor W. Larsen,Akershus krets,
Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,
Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,21:37
2,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,22:23
3,Leif Arne Lundhagen,NOTEAM,23:49
4,Vidar Sørum,Romerike Runners Team,24:17
5,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:27
6,Alf-Steinar Lamo,Akershus krets,28:00
7,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,30:16
8,Dag Erichsrud,BUL, IL i,30:21
Ivar  Egeberg,Blaker IL ,
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,21:49
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,24:47
3,Odd Arne Døskeland,NOTEAM,27:41
4,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,30:00
Per O. Anthonsen,NOTEAM,
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
 Menn 80-84
Olav  Linde,NOTEAM,


Dette innholdet er skrevet ut fra www.lorenskogfil.no