Lørenskog Friidrettslag
10.løp Lørenskog Vinterkarusellen Resultater  10.løp Lørenskog Vinterkarusellen Resultater
Dato: 12.03.2022
Resultatliste Lørenskog Vinterkarusell,12.03.2022
 Kvinner 16-17
1,Thea Tharalrud Skogheim,Rømskog idrettslag,24:01
 Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet Friidrettsklubb,21:22
2,Kristine Hallstensen Hagen,Team Hallstensen Grimstad,28:01
3,Anne-Marthe Hansen,Fet O-lag,32:12
 Kvinner 45-49
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:11
2,Ingvild Aurdal,NOTEAM,22:20
3,Lizzy Namuleme  Aalberg,Romerike Runner`s Team,27:02
Toril Nyhagen,NOTEAM,
 Kvinner 55-59
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:46
 Kvinner 60-64
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike Runners Team/Team Halls,23:59
2,Kari Jensen,Romerike Runners,30:49
 Kvinner 70-74
1,Tove  Alm,NOTEAM,36:32
 Menn 23-34
1,Martin Brandal,NOTEAM,18:48
2,Erik Sydtangen,NOTEAM,18:53
3,Håkon Ahlsen Grimstad,Team Hallstensen Grimstad,23:13
 Menn 35-39
1,Vegard Holmberget,Romerike Runners Team,18:47
 Menn 40-44
1,Bendik  Hegna,Lørenskog Friidrettslag,17:11
2,Lars-Göran Bäck,IL Koll,24:05
 Menn 45-49
1,Peter Lorentzon,Rømskog IL,20:20
2,Christian Andersen,Team Andersen,25:25
 Menn 50-54
1,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,17:53
2,Jan-Erik  Berntsen,NOTEAM,20:17
3,Espen Skrimstad,NOTEAM,20:19
4,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,20:49
5,Christian Kjøde,NOTEAM,21:26
6,Terje Morstøl,Albatross IL,21:51
7,Morten Solfjeld Jensen,Morten's Running Club,22:55
8,Geir Lundell,Team Jumbo,22:58
9,Morten Buer,Lørenskog Friidrettslag,26:42
 Menn 55-59
1,Børre Olsen,Driv Idrettslag - Friidrett,19:57
2,Rolf Myran,NOTEAM,20:00
3,Steinar Lien,Oppegård IL,21:27
4,Michael Floater,Vidar, Sportsklubben,21:46
5,Jon A. Kvehaugen,NOTEAM,24:47
6,Knut  Woldvik,NOTEAM,25:46
7,Ole Kristian Brastad,Bøler IF,27:19
8,Kristian Kaltenborn,Oppegård IL,31:02
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 Menn 60-64
1,Pål Simonsen,Akershus krets,20:30
2,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,25:33
3,Harald H. Soleng,Tjøme Løpeklubb,25:41
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,27:46
5,Erland Nærby,Akershus krets,31:42
6,Åge Jensen,Romerike Runners,32:09
Tor-Henning Lindhart,NOTEAM,
 Menn 65-69
1,Asbjoern Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,21:18
2,Leif Damsgård,Akershus krets,22:46
3,Jahn Bakke,NOTEAM,23:20
4,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,23:42
5,Peder Bäck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,26:26
Thor W. Larsen,Akershus krets,
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,22:26
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike Runners Team,23:08
3,Rolf Meek,Romerike Friidrett,24:07
4,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,27:35
5,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,28:33
Alf-Steinar Lamo,Romerike Runners,
Asbjørn  Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,24:01
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,25:45
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,29:47
4,Ole Jonny Sørensen,Hadeland Friidrettsklubb,30:04
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
Hva skjer?
Calendar
Title and navigation
Title and navigation
mai 2022
mai 2022
 mtotfls
172526272829301
182345678
199101112131415
2016171819202122
2123242526272829
22303112345
mai    2022
Sponsorer 2020
 
 
 
 
Støtt Lørenskog FIL med din grasrotandel